Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hihetném el magamról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihetném el magamról, hogy én is szerethető vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi ember van, akit jobbnak tartok magamnál, minden szempontból. Nem tudom elképzelni, hogy engem bárki is megszeressen, úgy ahogy vagyok. Iszonyatosan hülyén tudok viselkedni bizonyos helyzetekben, ha tetszik valaki, akkor meg végképp...Amúgy volt már kapcsolatom, de nem tartott sokáig, mert azt mondta, hogy nem engedem neki, hogy megismerjen.
2012. máj. 23. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Bálna vagy delfin?
2012. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Leírás alapján úgy néz ki... Mindenki szerethető.


Csak én nem... :D

2012. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, lány vagyok és 17 éves :)
2012. máj. 23. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a hülye viselkedés? És hogy nem engeded, hogy megismerjen? Zárkózott vagy?
2012. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon gyerekes tudok lenni, ha tetszik valaki, úgy csinálok, mintha nem érdekelne és még ha lehetőségem is lenne rá, hogy több legyen a dologból, "tudat alatt" ellökom magamtól, nem tudom, miért. Igen, kicsit zárkózottabb is vagyok az átlagnál sajnos.
2012. máj. 23. 18:17
 6/13 anonim válasza:

És véletlenül nem vagy még szűz?

lehet,hogy az a baj...

2012. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csak egy aranyos tinilány lehetsz:) És biztos vagyok benne hogy szerethető vagy mégpedig ezerrel:))
2012. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nőj fel!
2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Óó, fel vagyok én nőve, bizonyos szempontból sokkal érettebb vagyok a korosztályomnál, de az emberi kapcsolatok nem nagyon mennek.
2012. máj. 23. 18:26
 10/13 anonim ***** válasza:
milyen értelemben vagy érettebb a korosztályodnál?
2012. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!