Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Szoktatok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szoktatok szerelmes lenni? Szoktatok egy lány iránt úgy érezni hogy hűűű, vele akarom leélni az életemet?

Figyelt kérdés

Vagy csak dugogatópartnernek vagyunk jók? Nem is tudtok szeretni? Megvisel ha egy lány elhagy? Pikkpakk túlteszitek magatokat és heló jön a következő pin@? Ez így megy nálatok?

Úristen látom előre jön egy halom csávó, hogy jajj dehogyis összerokkantam mióta elhagyott a barátnőm, de miért érzem azt, hogy ez egy nagy büdös kamu?

Igen, még mielőtt valaki megkérdezné, pont pasiundorom van, hányinger kerülget az egész hímpopulációtól, mert csak ellenpéldát látok a környezetemben.

Köszi ha válaszol, írj nekem kort is, ha nagyon le akarsz oltani írhatsz privátot is, bármilyen véleményt szívesen fogadok, igazán kíváncsi lennék a dolgokra.

21L



2012. máj. 25. 21:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én soha életben nem tudnék úgy foglalkozni egy nővel, hogy nem imádom az egész lényét. Vagy bejön első látásra, vagy nulla az egész, szemétre vele. Ha bejön, és szimpatikus, jó hamar bele tudok marhulni egy nőbe, teljesen a hatalmába is tud keríteni az a csodálatos érzés. Bár az is igaz, hogy ilyet egy rendkívül attraktív, akár barátnő feelinges überkur.va iránt is tudnék érezni, ha megszeretném nagyon, ahogy feljárok hozzá. Ami a lényeg, nálam hátsó érzelmek nélkül elképzelhetetlen lenne a dugványozás. Bár azt kell írjam, hogy a lelki/szellemi partnerség a szexuális kufirc mellett sokmindentől is függ ám. Ha találnék egy olyan nőt akinek közel azonos az IQ-ja, meg kb azok az elvei, világnézete mint nekem, és érdekel is ténylegesen, amellett hogy imádom a külselyét, hát egy olyat biztos nem engednék ki a karmaim közül. Csak hát ilyet nehéz kifogni, és ott a baj,hogy a puni próbája az evés, szóval azért rá kell járogatni éppen egykettőre,hogy fel tudja mérni az ember mi merre hány méter. A kérdező biztos nem felelt meg az ürgék igényének minden téren, ezért érzi azt hogy a férfiak csak répázni akarnak. Várnia kell egy olyanra ,aki majd megmutatja neki,hogy hogy is kell azt! Mert én ha találnék egy jó megfelelő partnert, soha nem akarnám kihasználni, és eldobni. F26.
2012. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!