Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Szoktatok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szoktatok szerelmes lenni? Szoktatok egy lány iránt úgy érezni hogy hűűű, vele akarom leélni az életemet?

Figyelt kérdés

Vagy csak dugogatópartnernek vagyunk jók? Nem is tudtok szeretni? Megvisel ha egy lány elhagy? Pikkpakk túlteszitek magatokat és heló jön a következő pin@? Ez így megy nálatok?

Úristen látom előre jön egy halom csávó, hogy jajj dehogyis összerokkantam mióta elhagyott a barátnőm, de miért érzem azt, hogy ez egy nagy büdös kamu?

Igen, még mielőtt valaki megkérdezné, pont pasiundorom van, hányinger kerülget az egész hímpopulációtól, mert csak ellenpéldát látok a környezetemben.

Köszi ha válaszol, írj nekem kort is, ha nagyon le akarsz oltani írhatsz privátot is, bármilyen véleményt szívesen fogadok, igazán kíváncsi lennék a dolgokra.

21L



2012. máj. 25. 21:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A normális az lenne, ha nem kellene javítani a kapcsolatokon (vagy legalábbis minimálisat). Viszont ehhez az kellene, hogy a megfelelő partnert válassza ki az illető, ennek meg az alapfeltétele lenne, hogy igazán megismerjék egymást a delikvensek. Összeállnak mindenkivel, azt se tudják, hogy a másik ember igazából milyen, utána meg jön a nyavalygás. Az elején kellene kicsit több munka, aztán kevesebb lenne a kudarc. Az a baj, hogy az emberek nem fektetnek elég időt és energiát a másik megismerésébe, pedig így hamarabb kiderülne, ha két ember nem illik össze, és ezzel sok fájdalmat meg lehetne előzni. De hát mindenki a maga szerencséjének kovácsa.
2012. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
IGEN! hülyeség az hogy a csávok nemtudnak szerelmesek lenni......engem dobott bnöm..1 honapja..mert nagyon féltékeny ovltam.......de ugyérzem,hogy vele letudnám élni az életem...iszonyatosan szerelmes vagyok abba acsajba.....
2012. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

De csak azokba a csajokba szoktak szerelmesk lenni, akik úgy viselkednek, mintha ők lennének az Atyaúristen, a pasit meg le se szarják, vagy kihasználják. Ezt már észrevettem.

De a nők is általába azokat a pasikat szeretik halálosan, akik lábtörlőnek használják őket.

Ez oda-vissza így van.

Aki "ingyen van", az nem kell senkinek...

2012. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
19 vagyok , voltak eddig lányok akik tetszettek , de végül is nem jöttem össze egyikőjükkel sem. Olyan is volt , hogy felmerült bennem a kérdés , hogy ez lenne -e a szerelem , de rájöttem , hogy nem tudom , hogy mi az és nem is nagyon vágyom rá , hogy megtudjam. Ezt a hozzáállásomat még jobban emgeerősítette az első nővel való közös együttlétem , utána kb. nem is beszéltem a csajjal , és rájöttem , hogy nem is olyan fontos , mert majd keresek másikat , anélkül , hogy szerlemes lennék vagy elkötelezném magam. Számomra az életem élése , ahol én állok a középpontban az mindennél fontosabb , és nem célom elszegődni senki mellé jelen állásom szerint a későbbiekben sem. Élni az életet az én felfogásom szerint így is kiválóan lehet , sokszor még jobban is. Az alkalmi kapcsolatok , flörtök bőven megteszik. Mondom ezeket úgy , hogy még sosem voltam igazán szerelmes , de lehet egyszer megtapasztalom és teljesen átértékelek mindent , de ha nem akkor a fent leírtak lépnek érvénybe.
2012. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

én nem akarok szerelmes lenni, mert csak sz@rul érzem tőle magam, de úgy is az leszek

f18

2012. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
25 - nagy igazság
2012. máj. 26. 00:00
 27/31 anonim ***** válasza:

Többet én sem akarok szerelmes lenni...


22f

2012. máj. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én annyira imádom, amikor így szenvedtek, hogy valami kegyetlen. :D

ennyi hülyeséget olvasni, is csak általatok tudok, és ilyenkor olyan jó érzés, hogy nekem ember a párom. :D

2012. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
28 - én is volt, hogy így éreztem:) tudod, egyszer fent egyszer lent...
2012. máj. 26. 11:55
 30/31 anonim ***** válasza:

Általánosítás, hidd el mindenki tartozik valamelyik kategoriába. Vannak érzelemtől túlfűtött emberek, vannak érzelmileg teljesen sivár emberek és vannak a kettő közt, talán az a legjobb. Aki sivár, az nyilván csak dugványozni akar. A túlfűtött meg örlődik, imád, vágyakozik, álmodozik, titokban szomorkodik,vagy épp szárnyal mint a redbull. Sok barom van hidd el. Az mindneképpen nem javasolt,hogy utálj mindenkit, mert nem mindenki szemét.

El kell tudni fogadni,hogy mindkinek van egy kihordási ideje, mindenkit ki lehet unni egy idő után. Ha atraktív vagy, meg jófej, akkor sokkal tovább vagy jó, ha nem akkor hamarabb, gördülékenyebben megy a félrekurok effektus. És ez mindkét nem oldaláról ugyanígy elmondható. Mi kanok is elmondhatnánk ugyanígy ,hogy minden nő rossz szuka, meg kullancs, aki csak a pali pénzére hajt, meg hogy autóval legyen furikázva a kerek kis pi-csája ide oda. De ez nem igaz. Hinni kell, és tudni lehet hogy vannak rendes emberek is, akiket valamivel tovább is lehet szeretni.

2012. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!