Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Szoktatok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szoktatok szerelmes lenni? Szoktatok egy lány iránt úgy érezni hogy hűűű, vele akarom leélni az életemet?

Figyelt kérdés

Vagy csak dugogatópartnernek vagyunk jók? Nem is tudtok szeretni? Megvisel ha egy lány elhagy? Pikkpakk túlteszitek magatokat és heló jön a következő pin@? Ez így megy nálatok?

Úristen látom előre jön egy halom csávó, hogy jajj dehogyis összerokkantam mióta elhagyott a barátnőm, de miért érzem azt, hogy ez egy nagy büdös kamu?

Igen, még mielőtt valaki megkérdezné, pont pasiundorom van, hányinger kerülget az egész hímpopulációtól, mert csak ellenpéldát látok a környezetemben.

Köszi ha válaszol, írj nekem kort is, ha nagyon le akarsz oltani írhatsz privátot is, bármilyen véleményt szívesen fogadok, igazán kíváncsi lennék a dolgokra.

21L



2012. máj. 25. 21:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés? Természetesen tudunk szerelmesek lenni, legalábbis most az vagyok. Bár tény, hogy az első kapcsolatom ahol szerelmes vagyok de erről nem tehetek, ez csak úgy jön és tarol :DD
2012. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam pont most van olyan időszak, amikor egy lány iránt azt érzem, hogy egy életre el tudnám őt fogadni társamnak. Mondjuk fogalmam sincs, hogy ő hogyan gondol rám, én se mondtam neki semmit erről, de valahogy úgy érzem, hogy mindig is ilyen típusú lányt kerestem.

Egyszer volt olyan, hogy nagyon tetszett egy lány, randiztunk, és életemben először hittem el azt, hogy én is szerethető vagyok, hogy nem vagyok bűnronda. Aztán a második randit visszamondta, mert "nem tudott megszeretni", és összeomlottam (igen, nyilván az én "hibám" a túlérzékenység, még ha valószínűleg öröklött is), akkor úgy éreztem, hogy ezt nem fogom túlélni, bőven 20 fölött már jó lett volna valami sikerélmény. Ciki, de akkorra jutottam el odáig, hogy egyáltalán reménykedni kezdjek abban, hogy egyszer az életben nekem is összejöhet valami jó. Amúgy ha ez esetleg vigasz lehet számodra, soha nem volt senkim.

28/F

2012. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
57%

eddig a nagy szerelemre játszottam, nekem össze is jött csak hát mindig rá is ba*sztam! el is csesztem 2x3 évet az életemből...

szerencsére benőtt a fejem lágya, szóval már csak du*gni akarok, frankón le is sz*arom a pici lelketeket csak nekem legyen jó. azóta boldog vagyok! szóval az ellenségemnek sem kívánom, hogy szerelmes legyen.


http://www.youtube.com/watch?v=e5atwIGWc80

2012. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

bocsi kimaradt

24F

2012. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

24F köszi a zenét, bár úgy érzem talán rám nem vonatkozik. Ezek szerint te is általánosítasz egyet. Nem baj, nem hibáztatlak, hasonlót érezhetsz mint most én.


28F nem nyújt vigaszt, hogy neked nem volt senkid. Jó lenne pozitív történeteket olvasni, hogy létezik az amit kislányként az emberbe neveltek, szőke herceget, meg fehér lovat meg ilyen hétfejűsárkánytlegyőzős a királylányért dolgokat. :/ Kellemetlen, kb akkora kamu mint a mikulás meg a húsvéti nyúl.

2012. máj. 25. 21:54
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, úgyse tudom bebizonyítani neked, hogy nem kamu, amit leírtam, de lesz*rom. Nincs szükségem arra, hogy bárkinek is bizonygassak bármit is. Amúgy meg sajnálom, hogy 21 évesen még mindig nem nőtt be a fejed lágya annyira, hogy lásd a valóságot, és ne a meséknek higgy, hanem próbálj ésszel élni. Egyébként előfordulhat, hogy eljön a "szőke herceg", de csak azokért, akik tényleg megérdemlik. Manapság már csak azért is kevés a "szőke herceg", mert kevés a "királylány" is, akiért érdemes lenne küzdeni, aki igazi nőként tud viselkedni.
2012. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Úristen... Mi is emberek vagyunk... Igen, szoktunk ugy érezni...és hogy egy szakítás mennyire tud megviselni? Ha igazán szerettem a lányt, nagyon... jelenleg, 3 hónapja szakított velem a volt barátnőm, de még mindig nemtudtam tultenni magam rajt...
2012. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vetted, hogy nem hiszem el amit írtál? Elhiszem teljesen, mindössze megjegyeztem, hogy nem nyújt vígaszt. Miből következtettél erre? A másik, hogy rájöttem, hogy nem létezik a szőkehercegfehérlovon összeállítás, ezt is leírtam . Nem nagyon értem mire akadtál ki.
2012. máj. 25. 22:13
 19/31 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, a kamut nekem írtad, ha nem, akkor bocs. Viszont nem értem, ha tudod, hogy nincs szőke herceg, akkor miért vársz olyan történeteket, hogy valakiért eljött volna. (Egyébként szerintem vannak ilyenek, csak borzasztó kevesen, mint ahogyan normális nők is csak kevesen.) Mondjuk a jelenlegi lelkiállapotodban eleve prekoncepciózus mondandóval állsz elő, hiszen általánosságban van pasiundorod, csak azért, mert nem láttál jó példát a környezetedben. Úgy gondolod, hogy akkor most ezek alapján minden pasi aljas. Amit pedig a legtöbben el szoktak felejteni, az az, hogy egy kapcsolathoz még manapság is két ember szükségeltetik, és nem feltétlenül csak az egyik hibás, ha sz*rul mennek a dolgok. A környezetedben valószínűleg sok olyan csajt láttál, akit kihasználtak. De: ebben nem hibás-e a csaj? Vagy netán mindegyiket megerőszakolták a pasik? Miért álltak össze olyan pasival, aki kihasználta őket? Miért nem ismerték meg őt előbb? Ja, hogy az nehéz feladat lett volna. Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja magát, és bizony nagyon sok csajt sem kell félteni ilyen téren, mert hagyja, hogy kihasználják őt. Utána persze jön a mentegetőzés, hogy "átvert, valójában nem olyan ember, mint amilyennek tűnt, azt hittem, hogy ismerem". Akkor miért állt össze vele, ha nem is ismerte igazán? Szóval amikor azt látod, hogy kihasználnak, átvernek és elhagynak valakit, akkor gondolj arra, hogy talán az is hibás, aki hagyja, hogy mindez így legyen. Szerintem a csajok 99%-át senki sem kényszeríti arra, hogy olyannal álljanak össze, akit nem ismernek igazán. Ha több erőt és időt fordítanának arra, hogy IGAZÁN megismerjenek valakit, akkor szerintem kevesebb lenne a csalódott és kiégett ember, csakhogy ez az ő részükről is munkát igényelne, és nem lehetne kizárólag a másik félre kenni azt, amiben esetleg ők maguk is hibásak.
2012. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy két ember cseszi el. A mostani kapcsolatok inkább tönkremennek, mintsem hogy megjavítsák őket.
2012. máj. 25. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!