Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nem értitek a rejtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nem értitek a rejtett utalásokat, ugye?

Figyelt kérdés

A szitu: a barátom ma délután elment a haverjaival, velem pedig elvileg kora este (7-8) találkozna. De én mondtam neki, hogy "Á, maradj nyugodtan ameddig akarsz, feltalálom magam, amíg nem jössz." Persze közben titkon szeretném, ha nemsokára hazajönne, de nem akarok semmit ráerőltetni.


A kérdésem: Most tehát tényleg akkor fog jönni, amikor akar, azaz számíthatok rá, hogy pl éjfélkor? xD


Bocsi ha hülye kérdés, de azt tapasztaltam, hogy nem szabad abban bízni, hogy a pasik veszik a telepatikusan küldött jeleket ^^


2012. máj. 26. 17:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én is pont annyi :) Nem rossz, csak furcsa, hogy még nem tapasztaltad meg ezt, mert szinte minden kapcsolatban van ez a dilemma, azért gondoltam, hogy fiatalabb vagy.
2012. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Beviz Elek ***** válasza:

18. Válaszoló


Az, hogy mond meg amit akarsz, az alapjáraton érvényes. Ebben a témában természetesen az sem jó. Engem ne kérjen meg úgy sem, hogy kimondja, de célzással sem amit értenem kéne. Ugyanolyan rosszul esik, hogy nem hagyja és leláncol. Engedni kell ennyi! Az, hogy ki kell mondani amit akarunk, az arra válasz, hogy nem vágjuk az ilyen célzásokat!

2012. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam komolyan, hogy erre kéne használni az együttléteket :) Volt időm megtanulni, hogy ennek semmi értelme nincs, mármint megszabni azt, hogy a másik mikor mit csináljon, a lényeg csak az, ha együtt vagyunk akkor az ne muszájból legyen, de azért ennek ellenére nálunk is van olyan, hogy 100 alkalomból egyszer megkérem, hogy akkor maradjon velem, vagy jöjjön hamarabb, de szerintem ezzel meg nincs semmi gond.
2012. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled ebben, de azért ha ez mondjuk a kapcsolat rovására megy, mert minden más fontosabb az sem jó, ha az aranyközépút megvan akkor természetesen nincs azzal gond, hogy szabadságot adjunk a másiknak.
2012. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

hát megtapasztaltam már persze, de most gondoltam megkérdezem nyíltan.. hogy jól látom -e...:D


közben kiderült h már jön hazafelé :D

2012. máj. 26. 18:29
 26/28 Beviz Elek ***** válasza:
Néha természetesen belefér. Mittudomén tüszentett a macskád, vizsgázol és melletted kéne legyen picit, van valami bajod. Én természetesen a rajta való uralkodásról beszélek. Ha megkéred, akkor annak oka legyen, ne csak mert hiányzik. Hidd el, nem kényszerből megyünk a haverokkal. Azért mert szeretnénk. Ilyenkor nagyon rossz, ha visszatartanak. Persze amit írok az nem szentírás, nem kötelező így csinálni, csak hosszútávon a barátod ne érezze úgy magát, mint egy zsebből kirántható papucs. Ha úgy érzi, a szerelem elmúlhat és a kapcsolatnak vége lehet... Ezt gondolom nem akarod egy ilyen h.lyeség miatt
2012. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van az a nap, amikor nincs baj mégis szeretnéd ha veled lenne minden ok nélkül. Szerintem ez belefér. Persze nem akkor amikor mondjuk levan beszélve 2 hete a dolog...
2012. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

a lányok azt hiszik hogy értjük mikor gondolnak teljesen másra... röhej amiket csinálnak :D

f18

2012. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!