Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nem értitek a rejtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nem értitek a rejtett utalásokat, ugye?

Figyelt kérdés

A szitu: a barátom ma délután elment a haverjaival, velem pedig elvileg kora este (7-8) találkozna. De én mondtam neki, hogy "Á, maradj nyugodtan ameddig akarsz, feltalálom magam, amíg nem jössz." Persze közben titkon szeretném, ha nemsokára hazajönne, de nem akarok semmit ráerőltetni.


A kérdésem: Most tehát tényleg akkor fog jönni, amikor akar, azaz számíthatok rá, hogy pl éjfélkor? xD


Bocsi ha hülye kérdés, de azt tapasztaltam, hogy nem szabad abban bízni, hogy a pasik veszik a telepatikusan küldött jeleket ^^


2012. máj. 26. 17:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Most esik le, hogy ez rejtett utalás. Amikor az én barátnőm ilyet mond, akkor én tök nyugisan bulizok hajnalig. Amikor hazaérek, akkor vagy alszik vagy hideg velem. Másnap, ha szeretnék hancúrozni vele, akkor elutasít, hogy tegnap lett volna kedve hozzá. Legközelebb veszem a lapot. Köszi kérdező! :) :)
2012. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

18:08

Hahaha hát gazán nincs mit :DDDD örülök, hogy segítettem a megvilágosodásban ;))

2012. máj. 26. 18:10
 13/28 A kérdező kommentje:
*igazán
2012. máj. 26. 18:10
 14/28 anonim ***** válasza:
Ha letepered, és nekiállsz kényeztetni, meg későbbre egy finom vacsit is beígérsz biztos marad :) Legközelebb ezzel próbálkozz, meg fogadd meg az előző tanácsom, jobb a heti 3 tali, minthogy csak azért legyen veled, mert ha nem akkor sértődés van...
2012. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Beviz Elek ***** válasza:
Nem vesszük a lapot ilyen esetben (legalábbis én). A barátnőm is sok ilyet csinál, mond valamit, de nem azt amit gondol és elvárja, hogy kitaláljam. Elvittem Szentendrére fagyizni, nézelődni a dunaparton, meg persze kocsikázni, mert azt szereti. Később megkérdeztem, hogy mihez lenne még kedve. Azt mondta, hogy neki mindegy, találjam ki én, bármibe benne van. Ez azt jelentette, hogy menjünk el Visegrádra is, ha már addig elmentünk. A mindegynek mi köze van Visegrádhoz?:D Már párszor mondtam, hogy ha akar valamit, akkor MONDJA! A ti esetetekben én sem érteném, hogy a ráérsz azt jelenti, hogy siess... Persze alap, hogy szeretnél mielőbb találkozni vele, de nem láncolhatod magadhoz. A kapcsolat elején úgyis szalad hozzád mindig haza magától, de idővel ez alábbhagy. Ez nem azért van mert nem szeret már, hanem azért mert néha ő is lenne a barátaival. Én pl kiakadnék ha nem hagyná, hogy ha ritkán eljutok, akkorse tudjak maradni. A kapcsolat elején siettem haza és nem maradtam sokáig sörözni, de most nem mennék. Akkor sem ha hisztizik emiatt! Próbálj neki egy kis teret adni, mert erre szükség van. Hidd el, neki is rossz, ha együtt lehetnétek, de te estig a barátnőiddel vagy, de hogy esne, hogy hazarángat mert hiányzol neki? Adj neki egy estét a haverokkal:)
2012. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy egyébként kedves kérdező?

Mintha magamat látnám jópár évvel ezelőtt :)

2012. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Annyira jó ezeket a válaszokat olvasni:) Tökre megbizonyosodom róla, hogy jól gondoltam :DD

Semmiképp nem akarom leláncolni, mint ahogy már említettem, nagyon az elején vagyunk, szóval egy rossz szót sem akarok szólni :) De azért remélem tényleg jön majd, ahogy ígérte :D

2012. máj. 26. 18:14
 18/28 anonim ***** válasza:

15 ös válaszolónak.


De pont ez az, ha meg kérné akkor meg az lenne a baj, vagy azért mert azt mondanád, hogy jó akkor otthon maradok, de közben szívesebben lennél máshol, vagy azért mert ennek ellenére elmennél, és az meg sértődéssel végződne..

2012. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
21 vagyok :$ Ez jó vagy rossz?:D
2012. máj. 26. 18:16
 20/28 Beviz Elek ***** válasza:

18:11


Én sehogy nem venném rá, hogy maradjon/siessen haza. Az én barátnőm a szexel is megpróbált hazacsábítani. Igaz, hogy hazamentem, de nagyon haragudtam rá. Akkor legyen kedve szexelni amikor vele vagyok, ne amikor mást csinálok! A baj a leláncolással, a birtoklással van. A mi kapcsolatunkban addig fajult a dolog, hogy akkor találkoztunk amikor ő ráért. Csinálta a csajos programokat, akkor nekem 'szabadfoglalkozás' volt, de mire végzett neke is kellett, mert hiányoztam neki. Ha én mentem volna, akkor pedig megpróbált visszatartani mindennel (elmúlt neki, szexeljünk, stb..). Már elkezdtem ezen változtatni, de elég nehéz. Most ott tartunk, hogy ha nem pont akkor érek rá amikor elvárja, vagy esetleg nekem van valami programom akkor kicsit hisztizik, durcás lesz és ő utána direkt nem fog ráérni. Ilyenkor kicsit felnyitom a szemét, vitatkozunk egyet, majd megnyugszik és észreveszi magát.

2012. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!