Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, csajok?

Figyelt kérdés
A barátommal elég gyakran szorakozunk úgy, hogy csiklint, meg csipkedjünk egymást, meg hasonló dolgok. Ilyenkor néha megütöm a hasát, vagy arcát. Nagyon harakszik erre, sokszor megkért, hogy ne csináljam. De amikor később mégis, akkor visszaütött. Persze nem nagyon, nem fájt, csak maga a gesztus... Ez többször is előfordult. Szerintetek?
2012. máj. 26. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ne hagyd neki mert most még csak gesztus később meg már kórház.Ha megkért rá akkor ne ütögesd.
2012. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pofán vágod azt meglep, ha visszaüt? Sose emelnék kezet egy nőre, de azért tartsd észben, hogy az "egyenlőség" jegyében amit adsz az visszajár.
2012. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
Nálam ez volt az első amit letisztáztam asszonnyal. Soha ne üssön meg! Ha megcsal, akkorsem ütöm meg. Ha megüt, egyből csattan visszakézből! Ez az egy dolog van, amit senkinek nem viselek el.
2012. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom, hogy visszakaptad.. ha már sokszor megkért, hogy ne üsd meg akkor minek ütöd meg? én nagyobbat adtam volna a helyébe.. 20/L
2012. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarul haraGszik. Ha megkért rá sokszor, hogy ne csináld akkor elég sötét lehetsz ha nem fogtad fel. Milyen gesztus is az amikor a barátod megkér valamire többször is, te meg detto csinálod tovább? Azértisleszaromamitmondasz-gesztus?
2012. máj. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!