Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök (vagy a lány aki tetszik nektek) egy szexkapcsolatban vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Otthagynátok őt? Vagy k.urvának néznétek? Kort is írjatok légyszi.

2012. máj. 28. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Édes istenem, aki ezért elhagy egy lányt...

Az megérdemli, hogy egy fap*na tegye boldoggá :)

2012. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

11 adom :)

Mellesleg én így veszítettem el.Most van egy szép emlékem egy forró éjszakáról valakivel akit nem látok többet,ennyi... :)

2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hanyadik emberke, aki elhagyná ezért a barátnőjét, mert ez alakítja a személyiségét.

attól még, hogy előtte mondjuk nem tudtál arról, hogy szexkapcsolatban veszítette el, akkor még más volt a személyisége, mint miután elmondta? nem. Tök ugyan úgy fog viselkedni, és ugyanaz az ember marad...

Milyen emberek vannak már itt...

2013. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos, 9-eske, azóta összejött a minőségi kapcsolatod? :-))


Valaki nagyon jól leírta, hogy attól, hogy Te megtudtad, SEMMIT nem változott az adott lány személyisége, ugyanaz maradt, aki volt.

2019. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!