Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van kiakadva mindenki 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva mindenki 4 év korkülömbségen?

Figyelt kérdés
Ő 15 éves, én 19. Már több mint fél éve együtt vagyunk,van aki már megszokta, de van aki enyhén szólva furcsálja. Nem tudom mi ezen az érdekes,hogy szeretjük egymást és együtt vagyunk. Az anyja még most se nézi jó szemmel. Haverjaimmal is tök jól kijön,anyámékkal is. Mit kell ezen megbotránykozni?
2012. máj. 29. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt ha szeretitek egymást.Ne mond azt hogy mindenki,mert nem így van
2012. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy osztálytársam akivel ugyan ez a helyzet de 16,20 :DD és jól megvannak,senkise szól nekik. Nyugi.
2012. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
oszt társam 16-27.,.. vagyis már 18-29.. meg másik osztálytársaim is 15 évesen már benne voltak az iparban sztem nem kell aggódni :P
2012. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

amikor annyi idős voltam, én párom is 19 volt... Volt, aki beszólt, de nem érdekelt. Ne foglalkozz a primitív emberekkel, ha szeretitek egymást és a család is elfogad, mit érdekel a sok hülye? Irigyek, mert van még olyan pasi, aki nem csak "megfektetni" akarja a barátnőjét. Legalább lesz mellette egy normális felnőtt, akire hallgat is a kritikus 16-18-ban (remélem). Szóval kitartást :)

18L

2012. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kitartás, ha szeretitek egymást.Annak idején én is 15 voltam a párom akkor múlt 20.Idén ünnepeljük a 15.házassági évfordulónkat.
2012. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!