Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit, ha megfordult a fejemben az, hogy elhagyjam miatta a férjem?

Figyelt kérdés
A múlthéten pár napot egy ismerősömmel töltöttem. Még csak 22 éves, de úgy érzem, hogy valami megfogott benne, elvarázsolt. A stílusa, a viselkedése. És nagyon tetszik, ahogy vásárol. Vele nem kell nézni az árakat és szinte tudta, hogy mire vágyom és még ő kért meg arra, hogy nyugodtan vegyek magamnak is amire szükségem van. A férjem ilyet soha nem tesz. Mindenből a legolcsóbbat nézi, akkor is ha a minőség rovására megy egyszer meg nem kérdezné, hogy szeretnék-e valamit. Mikor hazajöttem még az is megfordult a fejemben, hogy mit keresek én egy ilyen ember mellett, aki valószínűleg már nem is szeret.
2012. máj. 30. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jogos kerdes. mert ha o nem szeret akkor te sem szereted es akkor tenyleg nem elfogadhato az egyutteles.
2012. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még hogy a pénz nem számít bla bla bla.... hülye kur.va...
2012. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tipikus példa ez arra, hogy a legtöbb nő csak a pénzre hajt.

" de úgy érzem, hogy valami megfogott benne, "

Igen!! A pénztárcája!!

"valószínűleg már nem is szeret." Szeret ő, csak nem gazdag.

2012. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el. jobb lesz neki. nekem sem kéne egy olyan nő akinek fontosabb a pénz.
2012. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
arra még nem gondoltál te ribanc, hogy DOLGOZZ?!
2012. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az ilyen csajokat nagyon utálom...
2012. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De sok álszent istenem istenem,nem akartok szentté avatni magatokat,hmmm?Tudom javasolni,plusz menjetek el apácának.

Sok sztereotípia amit levágtok,miér garasoskodik a férje,mindig miért nem add a minőségre,erre még nem gondoltatok??? Nem azt mondom,hogy mindig de könyörgöm,hát csajnak meg nem árt ha megadod amit szeret,minden értelemben.

2012. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező arra nem gondoltál,hogy az elején a férjed sem volt ilyen fukar,és szerinted ha összejösz a másikkal,ő mindig ilyen nagyvonalu lesz?
2012. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg mióta ilyen smucik?

Egyáltalán van még értelme a kapcsinak?

,,Leült" a férjed,tehát elvan,céltalanul,ambíciók nélkül?

Tesz érte,hogy jobb legyen nektek?


Ha nem vagy nem érzed magadat jól,akkor lépj le,váljál el tőle,mert csak keserű életed lesz.

2012. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az elején mindenki ilyen...

Miért kéne elhagyni a férjedet, azt hiszed hogy az a másik pasi később nem fog megváltozni? Ugyanolyan lesz majd később, mint most a te férjed! Csak ugye eleinte mindenki így kezdi, mert még udvarol neked!!

Tapasztalatból beszélek már, nem kell bedőlni annak, aki kezdetben ilyen kedves meg mindent megadna neked, úgyis meg fog változni.


28/N

2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!