Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a régi korokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a régi korokban éltek hűséges férfiak?

Figyelt kérdés

pl.lovagkor. tuti,hogy nem létezett hűséges férfi, sőt egyáltalán nem is volt bűn,ha megcsalták az asszonyt(a királyoknál pl.szokás volt) de ha egy nő tette akkor megkínozták.

talán innen ered a férfiak mindenkori hűtlensége, hogy a vérükben van?


2012. máj. 31. 12:45
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

a nőkből sem lehet azokat a dolgokat kitörölni amiért valójában teremtettek-anyaság.

a férfiak pedig azért lettek,hogy szétszórják a magjaikat mindenféle nőben. hát egyértelmű,hogy melyik az undorítóbb dolog:)

2012. máj. 31. 13:06
 22/57 anonim ***** válasza:
Régen is éltek, most is élnek. Én pl. 4 éve vagyok együtt a mostanival és soha nem csaltam meg. Az előzőt sem csaltam meg, ő hagyott el. Számomra az a normális, ha valakit szeretek azt nem csalom meg, ha valakit nem akkor meg minek éljek vele együtt.
2012. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
70 felüliek sem voltak mind hűségesek, sőt..:D
2012. máj. 31. 13:07
 24/57 A kérdező kommentje:
Kálmán, én is 4éve járok a barátommal,de mondhatni ez az idő semmi egy házassághoz képest.
2012. máj. 31. 13:08
 25/57 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak hűséges emberek és nem hűségesek. Ennyi. Biztos vagyok benne, hogy van olyan még soha nem csalta meg a másikat és nem is fogja és olyan is aki mindig megcsalta és mindig meg is fogja.
2012. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
77%

"égen is mocskos világban éltünk és a mostani is egyre rosszabb..mintha kezdenénk visszatérni az állatias gyökerekhez..."


Engem csak az érdekelne, miért mindig csak a férfiak jönnek fel az állatokkal való összehasonlításban. Szerintem a nők sokkal durvábbak, sokkal inkább hormonális alapon hozzák a döntéseket döntéseiket. Az "úgy érzem" és a "szívem diktálja" mondatok csak az állati ösztönök legitimációja, hiába is szépítjük. Az állat és ember közötti különbség az, hogy az embernél az elme, az állatnál az ösztön szervez és dönt. Ha a férfiak verekszenek és a farkukra hallgatnak, akkor mocskos állatok. Ha a nők borítanak fel mindent egy pillanatnyi fellángolásért, az érzelmi alapon történt, márpedig sokak szerint a szerelem teszi az embert emberré; na hagyjatok a p1csába. Becsületesnek lenni könnyű, ameddig nincs ára, márpedig a nők lelkivilága monogám beállítottságú, a férfiaké nem. A női ösztönök kiegyensúlyozottságot, biztonságot keresnek, a férfi ösztönrendszer sajnos ennek kvázi az ellentettje. Na most a társadalmi norma sokkal inkább a férfi vágyakkal megy szembe, márpedig hölgyeim, így könnyű beszélni!


Mellesleg sok pasi az első nagy csalódás után adja fel. Nagyon sok olyen eset van, amikor igyekszik a srác megfelelni a lánynak, ellenáll minden kísértésnek, majd a csaj hagyja ott egyik pillanatról a másikra egy másik pasiért, mert ő bizony szerelmes, és az egész más. Nem általánosítok, csak azt mondom, sok ilyen van. Én is majdnem erre a sorsra jutottam tavaly, pedig kilenc év alatt SOHA nem csaltam meg a barátnőmet, pedig nem kevés kísértésben volt részem, és nagyon nem volt könnyű. Aztán majd' 8 év után majdnem elhagyott, mert "szerelmes lett" egy pasiba, akivel kb háromszor találkozott. Azt a 8 évet kis híján kukázta egy fellángolásért, de persze ez totál más, mintha én szakítok egy numeráért. Hölgyeim, kövezzetek meg, de nekem ez akkora pofára esés volt, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a következő embernél (ha lesz) leszek ilyen becsületes és hűséges.


Ez a világ SEMMIVEL sem mocskosabb az eddigieknél, sőt szerintem jobb is, mint az eddigiek, csak mások a hibái és az előnyei. Az erkölcsök simán arra lettek kitalálva, hogy az ösztönöknek gátat szabjanak, most a világ liberalizálódásával ezek lazulnak. Ellenben hiszem, hogy az ember egyszer dűlőre jut önmagával, és nem kellenek vallási dogmák és merev tiltások ahhoz, hogy az eszünk döntsön a nemi szervünk helyett. Ha az erkölcsök fellazulnak az egy szükséges lépés ebbe az irányba (szerintem).

2012. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
ahh hulye kerdes hulye kerdezotol. mar bocs...
2012. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
én még mindig azt mondom,hogy egy szerelemért otthagyni valakit(még akkor is, ha fellángolás,mert ott legalább nem dugni akar az ember elsődlegesen) vagy megcsalni valakit,mert dugni van kedvünk..még mindig nem annyira elítélendő. főleg,ha a nő elhagy és nem megcsal. a férfiaknál inkább az a jellemző,hogy a kapcsolaton belül jön össze egy fenekét rázó pi*csával..
2012. máj. 31. 13:24
 29/57 A kérdező kommentje:

és ez a nagyon nem volt könnyű dolog, szerintem megint szánalmas,mert ha már ennyire nehéz kibírni,hogy ne feküdj össze egy jöttment ribanccal, akkor ott már nincs minden rendben a kapcsolatban:)

ha a férfiaknak ennyire nehéz kibírni, akkor kapcsolatba is felesleges menni. szerintem a férfiak egy kapcsolatot sem érdemelnek meg, mert nem úgy vannak kódolva és kész.

2012. máj. 31. 13:27
 30/57 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "nem úgy vannak kódolva". Valójában ugyanakkora az esélye annak, hogy a nő lép félre mind a férfi. Más dolog valamit megkívánni és más dolog megtenni. Arról nem tehet az ember ha meg kíván egy másik nőt, de arról igen ha megdugja mert az már egy döntés. Ha látok egy jó autót azt is megkívánom mégsem lopom el.
2012. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!