Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a régi korokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a régi korokban éltek hűséges férfiak?

Figyelt kérdés

pl.lovagkor. tuti,hogy nem létezett hűséges férfi, sőt egyáltalán nem is volt bűn,ha megcsalták az asszonyt(a királyoknál pl.szokás volt) de ha egy nő tette akkor megkínozták.

talán innen ered a férfiak mindenkori hűtlensége, hogy a vérükben van?


2012. máj. 31. 12:45
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
embert ne hasonlítgassunk már autóhoz:)
2012. máj. 31. 13:52
 32/57 anonim ***** válasza:
Boldog ember lehet a barátod.
2012. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
A férfiakban már ősidők óta munkálkodik a vadászösztön, ezért , mint mindig vannak kivételek, ritka kivételek, de nagy százalékban nem voltak hűségesek a férfiak, se most, sem a régi korokban, még őskorban sem!!
2012. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen dolog a megcsalás..Akkor minek vagy azzal a bizonyos személlyel együtt, ha megcsalod? Az régen rossz...és nem egyenes..sok hülye ember...akár férfi akár nő..a többi már csak ürügy...nem kell olyan személlyel együtt élni, lenni...akit megcsalsz.ennyi...az meg végképp gusztustalan ha gyereked is van,és úgy...de volt olyan ismerősöm aki állitólag azért csalta meg a nejét, de amúgy a családja nagyon nagyon fontos neki, a gyerekei, de állitólag otthon nem kapott semmi szexet...semmit, azért ez "egy szinten érthető", de mégsem ez a módja szerintem... gondolom ott nem megfelelően működött le a kommunikáció...vagy kitudja...

24 l

2012. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Nekem a testvérem, fiú...és ő maximálisan megbizható..nem csalná meg a párját...évek óta.Tudom hogy van ilyen férfi.

Sőt olyan ismerőseim is vannak, hihetetlen, de 5 éve együtt vannak, mindkettőt ismerem és 100%osan tudom állitani, hogy nem csalták meg egymást!!

Úgyhogy vannak kivételek

2012. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Hát igen képes egy férfi arra, hogy mondjuk egy legalább 20 éves házasságban egyszer se csalja meg a feleségét? Nem hiszem. Az ilyen 5 éves kapcsolatok ehhez képest tényleg semminek tűnnek. És 100%-osan sosem állíthatod senkiről...
2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

"ha a férfiaknak ennyire nehéz kibírni, akkor kapcsolatba is felesleges menni. szerintem a férfiak egy kapcsolatot sem érdemelnek meg, mert nem úgy vannak kódolva és kész"


Általában nem a férfiak erőlködnek a kapcsolatért, ez nem az ő biológiai programjuk. Ha elkezd az ember kefélgetni egy nőt, az kezd lobbizásba, kiváncsi lesz a szüleimre, a testvéreimre, áthozza a fogkeféjét, a papucsát.


Kapcsolatba felesleges menni? Ha ezt a tanácsodat megfogadná minden férfi, Te ugranál le a tetőről hamarosan, nem ők.

2012. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

ha nincs benne a programotokba akkor fizessetek kur.váknak ennyi az egész, nem kell a lányokat akik tudnak szeretni, átverni.

én meg nem ugranák le a 10.ről, szingliként is tudnék élni.:)

aki nem bírja szex nélkül azok ti vagyok, még egy darab szalámira is feláll nektek.

2012. máj. 31. 15:11
 39/57 anonim ***** válasza:

A helyes megoldás az lenne, ha elhagyná a férfi a nőt, amikor azt érzi, hogy megszűnt a vágy, vagy lecsökkent, vagy mást kíván.

Sajnos az emberek egzisztenciálisan is összekötik magukat (közös lakás, közös élet, esetleg gyerekek), ami miatt ez nem megy olyan egyszerűen, mint két 17 évesnél. Sok férfi azért nem vetne véget a kapcsolatnak, mert akkor nem lenne kivasalva az inge, mosogatnia kellene vagy takarítani. Ez szánalmas.


De lásd be azt, hogy a ragaszkodásra, az állandóságra, a monogámiára a nőnek van igénye inkább, amit a maga fondorlatos módjain mindig érvényesít. Talán a nőnek szebb a biológiai programja. De a páva se tehet róla, hogy szebbek a tollai, mint a verébnek, ez nem érdem.

2012. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
akkor ne menjetek bele olyan dolgokba amit egyébként nem is akartok, csak kell egy biztos szexforrás..
2012. máj. 31. 15:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!