Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a régi korokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a régi korokban éltek hűséges férfiak?

Figyelt kérdés

pl.lovagkor. tuti,hogy nem létezett hűséges férfi, sőt egyáltalán nem is volt bűn,ha megcsalták az asszonyt(a királyoknál pl.szokás volt) de ha egy nő tette akkor megkínozták.

talán innen ered a férfiak mindenkori hűtlensége, hogy a vérükben van?


2012. máj. 31. 12:45
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Akkor Te most azt kérdeznéd itt, hogy: "Még sosem volt igazi kapcsolatom, csak szexkapcsolat, ez gáz?" :)
2012. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Bánt a lelkiismeret, mert úgy érzem, trollkodtam, ezért válaszolok az eredeti kérdésre is.


Az ember nem annyira nemes lény, mint amennyire mutatja magát, nem az erkölcs határozza meg a cselekedeteit, hanem az érdekei, amiket az érzelmek és a gondolkodása keltenek benne. Ha kevesebb a lehetőség hűtlenkedni, mert mondjuk szigorú, vallásos, kicsi közösségben élünk (pl. 200 évvel ezelőtti faluban), akkor ritkább lesz a megcsalás, eleve mindenki vallásos, a másik fél is fél a közösség megvetésétől, a pokoltól, én is félek ezektől. Persze nem volt kizárt, de az arányok mások voltak.


Mivel a nők tudatosabbak érzelmileg, ezért őket kínozták meg a középkorban, és jó eséllyel ők szabtak gátat a férfiaknak. Tényleg, a mai világ nemes hölgyei miért nem utasítják vissza vagy ellenőrzik a férfi hátterét?

2012. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

miért kellene visszautasítani egy férfit akiről azt tudod hogy nincs senkije? nehogy már a nő legyen a hibás, a férfi akar dugni egy másik nővel, nem tartanak a pasik fejéhez pisztolyt.

nem lehet a nőkre kenni a férfiak állatias ösztöneit.

2012. máj. 31. 15:38
 44/57 anonim válasza:
10%
Nem voltak soha hűséges férfak, és nem is lesznek soha. A férfi a legalávalóbb, leghazugabb lény a földön, még azt is letagadják ami szemmel láthatóan hazugság. Ezek nem ismerik a "hűség" szó fogalmát se.
2012. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Az érdemi részére nem reagálsz, csak puffogsz.
2012. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
érdemi rész? nem olvastam sehol érdemi részt. :)
2012. máj. 31. 16:56
 47/57 anonim ***** válasza:
hát én nagyon egyet értek a: 26/45 ma 13:17-es válaszólóval (aki írt egy regényt :D) Az egy nagyon érett és meggondolt válasz volt szerintem. Kérdező, fogalmam sincs hány éves vagy, de szerintem még messze vagy a 20tól (ha meg nem akkor az a nagyobb baj, mert mondjuk 20-25 évesen ilyen gondolkodással csak sajnálni tudlak és szerintem ne csodálkoz, ha megcsalnak)...10/47es voltam :)
2012. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

44/47-es!


Én egy hűséges férfi vagyok.

Na mit szolsz hozzá?

Ez már magas neked mi?

Azért mert te kifogtál valami selejtet aki össze-vissza megcsalt, még nem mindenki ilyen.

Már túl vagyok több kapcsolaton, de még soha senkit nem csaltam meg.

23F

2012. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném, hogy a nőkben ugyanannyi hajlam van a félrelépésre mint a férfiakban.
2012. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Mi a megcsalás? Csalni játékban lehet vagy sportban, a párkapcsolat egyik sem. Szóval akkor mi is?

Csak mert az ember nem monogám lény biológiailag. A nők sem és a kapcsolatmániájuk se a monogámia jele, hanem csak reakció arra, hogy kell egy pasi, aki hazatolja a pénzt, ha ő majd lebabázik.

Ezt keresztelték át "biztonság utáni vágy"-ra.


Miért is van annyi szingli a magasan kvalifikált és jól kereső nők között? Ők azt mondják, hogy nincs idejük ismerkedni, bla-bla. Valójában ők egyszerűen rendelkeznek azzal az anyagi és társadalmi tőkével, ami nem kívánja meg a "biztonság utáni vágy" beteljesítését és így a párkapcsolatot egy férfival sem.


A párkapcsolatban élő nők pedig valójában nem a férfiak "állatias" ösztönein háborodnak fel. Nem. Ezt csak hiszik a neveltetésük és az önbecsapás miatt.

Hiszen melyik nő lenne képes nyíltan belenézni a tükörbe és azt mondani, hogy:

"Valójában nem érdekel, ha lefekszik mással, csak ne gabalyodjon bele és jöjjön haza és maradjon is itt, hogy ne sérüljön a "biztonság utáni vágy".

Igazából a nők attól félnek, hogy ha a pasi félremegy, akkor abból az lesz, hogy a férfi előbb-utóbb elhagyja őket a másikért. És akkor mi lesz szegény elhagyott nőkkel??

Nem mai, hanem 19. századi mondás, hogy "Azé a férfi, akié a hétvégéje." Abban az időben is tudták az asszonyok, hogy amikor a férjük elment a kaszinóba, akkor valójában az kupit jelentett, vagy akár a szeretőjüket. Csak épp tudták, hogy attól még a "biztonság utáni vágy" maximálisan ki lesz otthon elégítve és nem lesznek elhagyva.


Aki meg azt mondja mellesleg, hogy harminc-negyven évi hűség az normális, - akár férfi, akár nő esetében!! - az nem szereti a szexet. Ez főleg nőkre jellemző, hogy messze nem élvezik, inkább csak elviselik a pasit, és az erotika csúcsának tartják, hogy misszionárius pózban odatartják, "mert az a mocsok már megint akarja".

Csak az a mocsok nem debil és érzi, hogy valami nem kóser, és körülnéz, hátha van olyan is, aki élvezi igazán. Mekkora szemetek már a férfiak, mi? Hehe


Amúgy meg olvasni kéne egy keveset, kedves kérdező, pl. Illatos kert, Boccaccio, erotikus népmesék, stb., hogy bizony a félrelépés mindig is létezett és mindkét nemnél, nem csak az általad mocsoknak és állatiasnak tartott férfiaknál. Bár a szavaidból ítélve Te magát a szexet tartod mocskosnak és állatiasnak.

Sajnálom a pasidat.

2012. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!