Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok ha barátotokról kiderülne, hogy volt előttetek dolga fiúval is?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, nem tagadta le, de azt állítja, hogy nem meleg, max biszex és nem vonzódik férfiakhoz sem fizikálisan, sem szellemileg.
2012. máj. 31. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Volt már ilyenben részem. Nem mondom, hogy nem volt fura, de összességében nem zavart. Nekem is elég zűrös múltam volt előtte...
2012. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak küldd el aids szűrésre.
2012. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
én is pont ezt mondtam! mekkora gáz!k hogy a fium de ha aidses még nem kell meghalnom miatta...már bocs de nekem ez visszataszító én szakitanék vele!
2012. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem is visszataszító lenne....
2012. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
gondolj bele, már nem csak a lányoktól kell tartani, hogy megcsal velük, hanem a fiúktól is :D
2012. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem bíznék benne a hazugság miatt. Vagy nem vonzódik a saját neméhez, vagy volt már dolga vele, a kettő együtt nem megy.
2012. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
fura, de ha szerintem simán elnézém neki. Mármint tökre belefér. Hisz senki sem tökéletes és végülis a hazugság nem ugyanaz a titokkal. Mármint az még nem hazugság ha valamit nem mondunk el. A lényeg, hogy nem tagadta el. Csak azért hallgatta el, mert számára is kinos volt. Ez érthető. Különben sem tartozna rád a párjára, ez az ő magánügye. A múltja. Az a fontos, hogy milyen a jelenben.
2013. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja és ez a megcsalás dolog is. Csak az ennyire féltékeny, aki nem bizik a párjában és saját magában is. Ez pedig elég szomorú a kapcsolatra nézve. Mármint, hogy a kapcsolat éppen arra való, hogy elfogadjuk a másikat olyannak amilyen és nem azon vacilálni, hogy vajon mikor fog megcsalni a párom.Ha valaki bizik a párjában abban is bizik, hogy rajta kivül nem is kell neki más. Ez nem a reményről vagy a naiv bebeszélésről szól. Hanem szimpla ok okozatról.
2013. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!