Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátotokról kiderül, hogy megcsal, de még mindig szeretitek?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok eggyütt a párommal, és nagyon jól megvoltunk, de az utolsó randink nem sikerült túl fényesen. Sétáltunk és egyszer csak odajön egy lány és egy jó nagy pofont lekever a barátomnak és közli vele, hogy döntsön ő vagy én és ott hagyott minkent. Erre megkérdeztem, hogy ez mi volt és bevalotta, hogy ezzel a lánnyal volt egy kalandja. Én nagyon kiborulem és sírva jöttem el a randiról. Ő próbaált utánam jönni, de leráztam.

Most nagyon csalódott és mérges vagyok. De ennek ellenére szeretem a barátomat. Szakítsak vele vagy adjak neki még egy esélyt?

17/L


2010. jan. 12. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretném még jobban elrontani a kedved,de szerintem ha egyszer megtette,akkor valószínű,hogy másodszor és harmadszor is megfogja tenni,mert tudja,hogy mindig megbocsátasz neki.És ha megtette most,akkor nem méltó a szerelmedre,mert nem szeret igazán.Ha igazán szeretne nem csalt volna meg.Nem igaz?Szerintem majd lesz más aki úgy bánik veled ahogy kell,és nem fog megcsalni.Én így látom a helyzetet.De ez már a Te döntésed.

2010. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

sztem ezt saját magadtól kérdezd meg, ne tőlünk hisz mi nem ismerünk titeket, és az érzéseiteket sem egymás felé

ha úgy látod megbánta és nagyon szeret szerintem bocsájts meg neki

de ezt senki sem döntheti el helyetted ;)

2010. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
2. vagyok emgint, az első válaszolóra reagálva...én már csaltam meg a barátom egyszer, még a kapcsolatunk elején, és azóta már eltelt 10 hónap és hűséges vagyok hozzá, ha akar az ember megtud változni, és tud ezen változtatni...én rájöttem h nagy baromságot tettem és tudtam h nem kellett volna és h mit élhetett át
2010. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

hát ez kemény lehetett.

Bocsi, de én nem adnék még egy esélyt neki....

bár itt az is lényeg h köztetek mi történt. Ha eddig még nem adtál egyértelmű jeleket h járjatok...(abból gondolom h 8 hónap után még mindíg randinak nevezed a talikat) akkor megértem őt....de akkor sem helyes h melletted mással kalandozott.

2010. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A randit nem úgy értettem, már 8 hónpja járunk.

2010. jan. 12. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:

hát...akkor gázos.

Ilyen rövid idő alatt nem voltál neki elég? Akkor mi lesz még később?

Ha nem szakítasz vele, akkor még sokáig fog mardosni a gondolat h mikor fordul újra elő. Így pedig nem igazán jó maradni a kapcsolatban...h tudod h ezt megtette...

2010. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha szereted, és úgy érzed, hogy Ő is szeret, akkor adj neki még egy esélyt nyugodtan.
2010. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak nagyon, biztosan rossz volt. Kicsit belegondoltam a dologba és arra jutottam,hogy akármennyire is szeretem a páromat, akkor sem tudnék megbocsátani neki. A szívem megszakadna, de idővel kiheverném talán. De utána ha minden rendeződne és mégis kibékülnék, nem bírnám kiverni a fejemből,hogy mással volt. Ha pl. megcsókolna, vagy szeretkeznénk egyből beugrana,hogy ugyanezt csinálta a másik lánnyal, és lehet vele jobb volt neki, és amikor elgondolkozva nézne is arra gondolnék,hogy lehet a másikra gondol. Lehet nem így lenne, de nem tudnék benne megbízni,és így előbb-utóbb végleg tönkremenne a kapcsolat, és lehet fájdalmasabb lenne,mint az "akut" szakban. Nekem alapból a megcsalás a legnagyobb bűn, aki nem így látja,lehet engedékenyebb lenne. Én nem tudnék engedni.

21/L

2010. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
en nem hiszek abban, h vki meg tud változni. én otthagynám a helyedben, ne szórakozgasson veled senki. ha neki az a masik kell, akkor tessék, menjen csak.
2010. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
ez eléggé érdekes..szerintem várj egy kicsit,hallgasd meg,hogy mit akar mondani és csak utána döntsd el.én alapjáraton nem adok második esélyt,mert mindig jön majd egy srác aki sose tenne ilyet,és még a csillagokat is lehozza az égről..gondold ezt át.
2010. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!