Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le róla a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le róla a páromat?

Figyelt kérdés
Az a rossz szokasa h úgy alszik el h túrja a hajamat... Ezzel még nem is lenne gond,na de álmában is ezt csinálja de akkor már van h arra ebredek h tépi szó szerint a hajamt, meg 1 1 szálat is ki szokott húzni, ami ugye nem kellemes, az hagyján h reggelre elég csapzottan kelek e miatt, meg 2 naponta hajat kell mosnom mert úgy bezsírosodik... Szóltam már neki h ne tegye, mert fáj, de hiába... még ugy mond a falra is képes f.nyomni csak h a hajan közelébe ferkozhessen...

2012. jún. 3. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Vágd le a hajadat rövidre.
2012. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél fel úszósapkát éjszakára. :)
2012. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam hajhalora :)))

de k.va idesito szamomra ez a szokasa....

2012. jún. 3. 09:03
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Mondtad már neki hogy utálod ezt?
2012. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként Pavlov már rég megtalálta a megoldást. Amikor elkezdi, csípj belé egy kib*szott nagyot.
2012. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze, mondyam, azt valaszolta h ez neki szokasa, igy tud csak elaludni, hiaba mondam h nekem faj.... De o regen is szokott elaludni....
2012. jún. 3. 09:23
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg neki hogy elmehet a p*csába hogy ha nem hagyja abba. Legyél felnőtt. Vagy felhagy vele vagy hagyd ott.
2012. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

annyit mond, hogy ez a szokása és kész?

dejó, neked meg lehetne olyan szokásod, hogy ha valaki meghúzza a hajad azt megharapod, DE Nincs!

oké, hogy szereted, de ne tegyen már tönkre

ha elalváskor hozzányúl a hajadhoz, akkor szépen megfogod a kezét és elveszed onnan, aztán megsimítod a haját

2012. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
te meg ráncigáld durván a farkát és a zacsiját és mondd, hogy csak így tudsz elaludni
2012. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eltetem mar a kezet, sot be is bujtam a takaro ala... Nem talalt, es akk Volt h felnyomott a falra....
2012. jún. 3. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!