Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek sosem volt gond, hogy legyen kivel sexelniük, azok irjanak már le 10 dolgot, amiért könnyebb a fériaknak sexpartnert találniuk?

Figyelt kérdés
és itt nem a első kapcsolatba beleragadt hölgyikékröl beszélek, hanem akik tényleg kiélik magukat

2012. jún. 3. 15:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nos hát én nem akarok egyéjszakást, mert részegen dugni fáradtan nekem nem fekszik. Viszont nem vagy gyorstüzelő, nem nézek ki szarul, ugy teszek, mintha tudnám melyik helyzetben mit kell csinálni ha lányokat probálok felszedni, de mégsem. Na jo vannak lányok, akiknek bejövök mint pasi, de ez tök kamu! Aki sexuálisan nem jön be a lányoknak első perctöl kezdve, az pasinak sem lesz alkalmas, max félmegoldásokkal. ÉRtem ezalatt, hogy randizni eljön velem a lány, de a fizikai közeledést tökre vissza kell fogni, noha ha már egyszer bejövök neki, akkor miért huzzuk egymás idejét? Az idő elörehaladtától leszek vonzóbb meg 10 renditól vagy mi a f?
2012. jún. 7. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!