Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kihűltem. Tényleg ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kihűltem. Tényleg ekkora rib*ancok vannak?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy kedves lány, már majdnem úgy volt hogy összejövünk, erre mikor hétfőre randira hívtam ezt az üzenetet hagyta hátra:

'oki:) de holnap csak 4kor tudunk talni,mert megígértem haveromnak,hogy egy gyors menetet még lezavarunk előtte:) aztán tejössz♥ '

Én kiábrándultam a női nemből.


2012. jún. 3. 23:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát tényleg,nagyon sok rohadt r.banc van,de azért akad rendes lány is.Szerintem rossz helyen keresgélsz.

21/L

2012. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szégyen, hogy ennyiért kiábrándulsz.

Apák gyermekeiket hagyják ott, terhes feleségüket, az szerintem durvább, mint egy tini pitsa.

2012. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy iditóa r*banc miatt nem kell mindenkit r*bancozni és kiábrándulni a női nemből!

A nőkkel jóban kell lenni... náluk van összes p*nci!

2012. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kiábrándultál, de ezt még simán megdughatod, KI NE HAGYD, később legalább elmondhatod, hogy megvolt
2012. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!