Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elváltam 7 év házasság után 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam 7 év házasság után 1 gyerekkel, azóta én vagyok a legnagyobb szemét. Igaz ez (32/F)?

Figyelt kérdés

Van egy két éves gyermekünk, az ex feleségem 31 éves. A gyerek születése után fenekestül felfordult a világ, az addig mesésen működő kapcsolat borzalom lett.. szülés után rám se nézett, nem foglalkozott velem szex havi 1 alkalomra korlátozódott, az is úgy mintha a fogát húznák. Főzött meg rendezgette otthon a dolgokat, de kb ennyi. Magát is elhanyagolta azon felül hogy engem, közös programok megszűntek, minden energiáját és ideét a gyerekbe fektette.


A beszélgetések nem segítettek, mindig csak ígérgetett vagy szidott hogy ő anya és ez a legfontosabb és mit képzelek. 2 év után lazán bejelentettem hogy elválok (nem fenyegetőztem előtte vagy hasonló, ne azért legyen már velem mert fenyegetőzök) Kiakadt üvöltözött és elmondott mindennek, és másoknak is mondja.


A gyerekről gondoskodom, mert apai kötelességem viszont egy fatuskóra/második anyára nincs szükségem, remekül főzök és takarítok ha kell nem szorulok rá...


Mit tettetek volna a helyemben? Mindig ilyen szörnyű az élet gyerek után?


2012. jún. 4. 18:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy megértem a te és a feleséged motivációit is. Én a helyetekben elmentem volna párterapeutához, az lett volna a megoldás.

Most őszintén: miért kérdezed, hogy szemét vagy-e. Ezt neked kell tudnod! Szeresd a fiadat, kérj fele-fele idejű láthatást, és tiszteld az anyját azért, mert megszülte a fiadat, és ő is tudásának megfelelően neveli. Van ilyen, hogy nem megy együtt, ne büntessétek ezért a gyereket!

2012. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
A nők szexuális vágya szülés után nagyon sokat csökken. ez biológiailag rendeltetésszerűen így következik be. Az a nő aki a gyermekét gondozza, nem vágyik a szexre - változó, hogy ki mennyi ideig nem, de 1-2 év teljesen normális. Az is változó, melyik asszony hogy kezeli ezt. Én különösen hosszú ideig, vagy 4 évig nem tudtam elviselni a párom közeledését. Előtte 8 évig voltunk házasok, úgyhogy nem kezdte ki a kapcsolatunkat, bár abba bele sem gondolok inkább, hogy a férjem hol vezette le akkoriban a szexuális energiáját - jobbnak láttam nem firtatni. Súlygyarapodás ezzel nagyon szorosan összefügg. Én sem tudtam ebben az időben súlyt ledobni magamról, felszedni annál inkább... Amikor magától elkezdtem fogyni, szándékosan többet ettem - mindenféle mondvacsinált ürüggyel, nincs energiám, méreganyag belekerül az anyatejbe stb. Kiderült, hogy ezt azok a nők művelik, akik egyáltalán nem tudnak - még mindig biológiai szabályok szerint - egyszerre nőként és anyaként funkcionálni. Szerencsére ez is helyrejött, ahogy a fiam önálóbb lett, esetünkben későn, úgy 4 éves kora környékén. Most a kapcsolatunk erős, szexuálisan is vonzódunk egymáshoz, és jobban értékeljük egymás társaságát, támaszát mint korábban bármikor. De, ehhez iszonyat nagy türelem kellett a párom részéről - most azt mondja, nem volt nehéz. De tudom, hogy az volt, láttam, ott voltam. Csak nem tudtam változtatni rajta. Ez, mint mondtam, hormonális törvényszerűség. Durva példa, de az állatvilágban az idegen hím oroszlán azért öli meg egy falkába kerülve a kölyköket, hogy tudjon párosodni. Szóval, szerintem kicsit elhamarkodtad a lelépést, és igen ,a feleséged joggal érzi magát cserbenhagyásos baleset áldozatának, hiszen a helyzetet nem egyedül teremtette, ellenben úgy viselkedett, ahogy az adott helyzetben ez tőle teljesen normális volt.
2012. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

emiatt is? ezek szerint több dolog miatt is piszkált?

Nem lehet, hogy azért eszik állandóan, mert lelki bánata van azért, mert nem olyan emberhez ment hozzá, amilyet elképzelt magának és ez csak utolag derült ki? Lehet, így próbálja a hiányérzetét pótolni valamivel.


amúgy 9/11 hozzászólóval én is egyetértek.

2012. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ja és azért jelentettem be váratlanul a válást mert annak nem látom értelmét hogy félelemből megjátsza magát. A bejelntés konkrétan úgy zajlott hogy épp későn értem haza, ő is elfoglalt volt mert ment nőgyógyászhoz meg takarított ezért nem volt kaja. Sose csináltam belőle problémát ha nincs kaja mert vagy csinálok akkor én vagy rendelek.

Most se történt másként, rendeltem neten pizzát neki is magamnak is.


Amikor megjött a pizza vitát kezdeményezett hogy "Olyan vagy mint egy tinédzser, pizzát rendelsz? komolyan pizzát fogunk vacsorázni? pizzát bent is ehettél volna munka után de én azt hittem vége annak az időszaknak hogy pizzát vacsorázzunk itthon" Visszakérdeztem mi a gond, azt mondta hogy ő nem ilyen férjre vágyott és hogy komolyodjak meg mert ez szégyen. Erre megmondtam neki hogy rendben megadom a lehetőséget olyan férjed lehet amilyet csak akarsz, holnap megteszem a lépéseket a válás érdekében. Erre kiabált és hisztizett de innentől már nem volt vissza út.

2012. jún. 4. 19:00
 15/26 Diavolino44 ***** válasza:
100%

De érdekes sztorik! Élmény volt ez olvasni, csak az a baj,hogy senkitől nem jött olyan válasz ,hogy mit kellett volna tenni, hogy ezt elkerüljék. Az a megoldás, hogy amíg pici a gyerek a férfi máshozjár ha szere van szüksége?


Kedves Kérdező!

Szerintem a legnagyobb baj az, hogy ide kiírtad a kérdésedet. Szerintem teljesen logikus amit tettél. Miért akarod megkérdőjeleni a döntésedet? Ha elváltál (s szerintem teljesen jogos,hogy így tetted) azon már nem tudsz változtatni. Foglalkozz a gyerekkel amennyit csak tudsz. A volt feleséged meg csak később fog rájönni mit is veszített igazából. És kitudja mit hoz a holnap lehet, hogy idővel újra egymásra találtok.

2012. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Azér tettem fel a kérdést mert voltak közös barátaink (házasság előtt is ismertük egymást) és mindenki előtt elmond és olt/lehord és ez megterhel és valami elcseszett módon itt próbálok választ keresni a történtekre. :/
2012. jún. 4. 19:13
 17/26 anonim ***** válasza:

A külvilág lehord, mert nem tudja mi zajlik otthon. Teljesen érthető a döntésed, mert ahogy leirod a személyisége változott meg a feleségednek, és ezek szerint a külseje is... Szóval egy másik ember mint akit elvettél. A csillagjegyét nem irod meg, kiváncsi lennék rá?


37 / F

2012. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

fúúú nah ilyen nővel sem fogok megházasodni! Anyámból egy is elég volt! Én már az elején megmondom majd a csajnak hogy ha ezt meg ezt nem tartsa be elválok tőle az 100.

Ekkora beteg nőt! xD


F18

2012. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Adam Blade: Én sem így terveztem, egész egyszerűen ilyen lett...
2012. jún. 4. 20:27
 20/26 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hiszem Kos, de nem hiszek az ilyesmiben.
2012. jún. 4. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!