Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elváltam 7 év házasság után 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam 7 év házasság után 1 gyerekkel, azóta én vagyok a legnagyobb szemét. Igaz ez (32/F)?

Figyelt kérdés

Van egy két éves gyermekünk, az ex feleségem 31 éves. A gyerek születése után fenekestül felfordult a világ, az addig mesésen működő kapcsolat borzalom lett.. szülés után rám se nézett, nem foglalkozott velem szex havi 1 alkalomra korlátozódott, az is úgy mintha a fogát húznák. Főzött meg rendezgette otthon a dolgokat, de kb ennyi. Magát is elhanyagolta azon felül hogy engem, közös programok megszűntek, minden energiáját és ideét a gyerekbe fektette.


A beszélgetések nem segítettek, mindig csak ígérgetett vagy szidott hogy ő anya és ez a legfontosabb és mit képzelek. 2 év után lazán bejelentettem hogy elválok (nem fenyegetőztem előtte vagy hasonló, ne azért legyen már velem mert fenyegetőzök) Kiakadt üvöltözött és elmondott mindennek, és másoknak is mondja.


A gyerekről gondoskodom, mert apai kötelességem viszont egy fatuskóra/második anyára nincs szükségem, remekül főzök és takarítok ha kell nem szorulok rá...


Mit tettetek volna a helyemben? Mindig ilyen szörnyű az élet gyerek után?


2012. jún. 4. 18:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt habár a 2 év talán kicsit kevéske lehetett egy ilyen döntés meghozatalához, bár az is számít milyen volt az a két év. Saját tapasztalatom nincs a házasságterén viszont amiket máshonnan halottam a szexuális élet ÁLTALÁBAN megcsappanhat, nem mindig.


Inkább nem döntöm el hogy szemét vagy vagy sem úgyhogy csak átolvastam a dolgokat. Hát először is amit a 9. válaszoló is írt, hogy azért hormonok ide-oda ne fogjunk már mindent rájuk. Mert ezzel az erővel meg engem hajt a tesztoszteron hogy mindenkivel párosodjak mint egy ősember... most mit lehet tenni..


De ez mellékes, bár nem írtál az anyagiakról, de írtad hogy programozó vagy. Na most az én testvérem (web) programozó. Hogy is mondjam elég jól keres, és nem is feltétlen egy könnyű munka. Persze van jó oldala is bőven.


Szóval a pénz se mellékes konkrétabban az anyagi biztonság, főleg ha egy családról van szó, nem tudom mennyit kerestél de feltételezem azért jóval többet mint a minimálbér.


De jó ne vásároljuk meg pénzel a szeretettet, na DE ahogy írta ő is vigyázott sokszor a gyerekre, FŐZ, MOS stb. most nem azért mondom, de az én ismeretségi körömben azért ez nem olyan hü de mindennapos. És nem is az, hogy üüü ő férfi létére csinálja ezeket, hanem az hogy ez azért elég nagy segítség lehet.


Meg azért az hogy ő elhordja őt mindennek, de azért kikéri magának hogy leginkább még hajlandóságot se mutat arra hogy fogyni szeretne, hát ez szemtelenség. Hogy a kérdezőről is mondjak rosszat a szex miatt nem kellet volna kiakadni, függetlenül attól hogy a hormon nem mentség.


És megint főleg úgy nem ha pl. ő nem is szándékozott javítani ezen, azt azért lehet érezni, tudni. Egyébként is a kérdező mondta, hogy neki még így is bejött, ami jó dolog. Az hogy magának nem tetszett meg ne már a kérdezőt hibáztassa, ezen neki kell változtatnia, tetszik vagy sem. SŐT nem is kell, mert a kérdezőnek így is tetszik, csak kicsit moderálnia kéne magát. Dee neem.


És akkor ki akad azon, hogy pizzát rendel meg számítógépes játékokkal játszik, egy olyan korban ahol Iphonok meg facebook van. De nem akarok egy oldalú lenni, oké még egy pont mert valamennyire talán tényleg éretlen már gépezni ilyen korban. Na de hagyjuk már, elvileg a kapcsolat kompromisszumokról is szól. Ha ő nem tesz semmit, de mellette lazán szidja a kérdezőt...


Ja meg most nézem, el is felejtettem, hogy ugye nem csak szidja hanem szétkürtöli ő mekkora egy ☠☠☠☠☠☠☠ . Na hát ennyi, ezek után nem meglepő ez az egész, sőt tök igaz, hogy ne félelemből/taktikából maradjon vele (ha pl tényleg jól keres ahogy gondolom)

2012. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Mi van? 9. vagyok, elolvastátok amit írtam? "Sokat hallom,hogy szülés után sok nő nem hajlandó szeretkezni,persze ok a hormonok,meg minden de azért,ha az ember igazán szereti a párját,akkor vagy elmegy orvoshoz,hogyan legyen jobb vagy megbeszélik,hogy elölről kezdik,újra óvatosan,fokozatosan,ha egy nő erre nem hajlandó akkor bizony ne lepődjön meg hogy a férfi egy idő után besokall.Egy kapcsolatban de egy házasságban még inkább fontos a partner kielégítése nem csak azért mert azzal,hogy megfogadtátok,hogy jóban rosszban azt is megfogadtátok,hogy örömöt szereztek egymásnak,odafigyeltek egymás igényeire és kielégítitek azokat,természetesen normális keretek között."

ezt írtam én,te nem az én válaszomról beszélsz.

2012. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Aa, igen és? Mi a probléma? Én amúgy csak referenciánk használtam arra vonatkozva hogy "persze ok a hormonok,meg minden de azért,ha az ember igazán szereti a párját,akkor va.." a hormonok nem mentség. Ennyi.


A többinek semmi köze a válaszodhoz, és egyébként is tök mind1, csak írhatnékom volt és felvázoltam hogy meglehet érteni a kérdezőt mert jogos volt amit tett.

2012. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is azt írtam,hogy megértem a kérdezőt
2012. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, amit nem is vitattam, csupán a válaszodra hivatkoztam HOGY A HORMONOK NEM MENTSÉG, ennnyii.
2012. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Látod? a hormonok nem mentség . Ha valakik összetartoznak, akkor úgyis összejönnek, de 2 egymástól eltérő ember, ( nem ellentétei) hanem habitusban eltérő , párkapcsolatban érő emberek kapcsolata ritkán vezethet jóra. Ez fokozódik ha gyerek is van. Hidd el korántsem lenne ekkora a baj, ha újranősültél volna, és tőle fogant meg volna a baba, de ezt már nem lehet megváltoztatni, mert már a múltról beszéltünk.
2012. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!