Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magas intelligenciám miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas intelligenciám miatt sok fiú nem mer közeledni, csak a nagyon okosak és csúnyák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiúk félnek az okos lányoktól ez köztudott, de sajnos én majdhogynem ilyennek születtem:( A barátnőim szerint ez lehet a baj. Mit kellene tennem, hogy ez ne akadályozza az ismerőseimet a kezdeményezésben? (igen jól nézek ki mielőtt valaki azt írná, hogy ez lehet a probléma)


17/L



2012. jún. 4. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
90%
meg szerény is, nem lehet véletlen, hogy nem közeledik hozzád senki:D ilyen beképzelt csaj nekem sem kéne
2012. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
82%
Te egy degradált, beképzelt, önelégült csajszi vagy. Ez egég indok hogy ne járjon veled senki. Sok éves tapasztalat hogy pont az ilyenek a legrondább csajok mint te.
2012. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
62%

Bájos szép vagyok.


Szerinted.


Mellettem lehet ,hogy hülyének éreznéd magad.


Gondolom pesti vagy a vidékiekre nem kellemező ez a szép és okos vagyok de a pasik hülyék buták és rondák mentalitás.

2012. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
61%

Vegyétek már észre, hogy KAMU a kérdés.

Magas intelligenciájú 17 éves lány nem is létezik...HAHÓ, JÓ REGGELT!!

2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel én is így vagyok. Azzal a külömbséggel, hogy én fiú vagyok 196os IQ-val :) (az átlagosnak majdnem a kétszerese), de sajnos nem vagyunk egy korosztály, mivel én csak most töltöttem a 15. évemet...
2012. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy tisztában van az értékeivel,nem feltétlenül beképzelt.. Amúgy lehet,hogy túlságosan hideg vagy.De a fiúk tényleg tartanak kissé az okos lányoktól
2012. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt és a stílusom is igen kifinomult, nem szoktam okoskodni, sőt! általában titkolom, hogy mennyivel okosabb vagyok a beszélgetőpartnereimnél, hogy ne hozzam őket zavarba!
2012. jún. 4. 22:46
 28/78 anonim ***** válasza:
76%

196-os IQ , de jó csupa zseni.

Tudod az IQ-t nem egy facebook app mondja meg.

2012. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
84%
196-os IQ-ú ember, nem hiszem hogy a világ 100 legokosabb embere közé tartoznál, de ha mégis, legalább tudhatnád hogy nincs olyan, hogy az átlag kétszerese, mert az IQ-t egy normál-eloszlású görbére hangolják.
2012. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
84%

"általában titkolom, hogy mennyivel okosabb vagyok a beszélgetőpartnereimnél, hogy ne hozzam őket zavarba!

"


gratulálok te tényleg k.vára el vagy szállva magadtól

2012. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!