Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magas intelligenciám miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas intelligenciám miatt sok fiú nem mer közeledni, csak a nagyon okosak és csúnyák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiúk félnek az okos lányoktól ez köztudott, de sajnos én majdhogynem ilyennek születtem:( A barátnőim szerint ez lehet a baj. Mit kellene tennem, hogy ez ne akadályozza az ismerőseimet a kezdeményezésben? (igen jól nézek ki mielőtt valaki azt írná, hogy ez lehet a probléma)


17/L



2012. jún. 4. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
Egyébként a fiúk (legalábbis én) nem tartunk az okos lányoktól. Miért tartanánk ? Inkább a hülyéktől kell tartani,
2012. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
6%
Sötétség! Én nem a facebookozok, visszont tisztelem az alapítóját mivel én is programozó vagyok! És nem tehetek róla! Nem vagyok sötét tudom h kell számolni! De pontszámilag igen is majdnem a kétszerese!
2012. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
Köztudott, hogy a fiúk nem érzik jól magukat okosabb vagy sikeresebb lányokkal, közvélemény kutatások bizonyítják. Persze biztos vannak kivételek, de az ritka.
2012. jún. 4. 22:53
 34/78 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az a gond, hogy büdös a szád. De komolyan!
2012. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
6%

Nekem csak az a bajom velük, hogy nem tudnak követni :s

És nem mindig értik az összefüggéseket! Vmit mondok és nem gondolnak bele, hogy ebből vajon mi következik!

2012. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:

Mégis, mi az a "magas" intelligencia?

Mennyi?

2012. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:

Te is programozó vagy hurrá.

Mark már 6 éve nem programozott.

Ő már így szerepel a mi listánkon.

//Mark Zuckerberg


19x-es IQ hagyad már vannak rendes cégek is akik ezt szakszerűen lemérik ott 148-at mondtak és a felső pár százalék.


Nesze itt van a nagy iq-s oldalad.

[link]



Ami a csajt illeti hol laksz ?

2012. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
#36: Szerintem 173. De centiben...
2012. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:
Miért fontos a lakóhely és, hogy mennyi az IQ-m pontosan? Nem segítetek...:(
2012. jún. 4. 22:58
 40/78 anonim ***** válasza:
Te vagy Level 99-en nyomod a kifinomult trollkodást, vagy tényleg ennyire reménytelenül rosszul látod saját magad.
2012. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!