Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magas intelligenciám miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas intelligenciám miatt sok fiú nem mer közeledni, csak a nagyon okosak és csúnyák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiúk félnek az okos lányoktól ez köztudott, de sajnos én majdhogynem ilyennek születtem:( A barátnőim szerint ez lehet a baj. Mit kellene tennem, hogy ez ne akadályozza az ismerőseimet a kezdeményezésben? (igen jól nézek ki mielőtt valaki azt írná, hogy ez lehet a probléma)


17/L



2012. jún. 4. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 Dottorre ***** válasza:

Én pl buktam mindig is az intelligens nőkre, sőt...

egyszer volt csak kevésbé intelligens barátnőm, őt három hónap után nem bírtam tovább elviselni egyszerűen, idegesített a butasága. Szerintem mindenki megtalálja a magának való barátot/barátnőt, csak tudni kell kivárni. Nem hiszem, hogy megijedne egy férfi ettől, esetleg nálad van intellektuálisan túl magasan a mérce, vagy nem tudod elfogadni, ha nem neked van igazad, illetve ha valakinek más valamiről a nézete, mint neked, és nem tudod meggyőzni a saját érveiddel. Általában ezek valamelyike okozhatja azt, hogy egy intelligens és/vagy okos csaj nem talál magának pasit.

2012. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
Én sunáználak, már csak azért is, mert a muszájt j-vel írtad, nem pedig ly-nal, mint minden gyökér.
2012. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

Ha még olvasod egyáltalán:

Okos vagy, rendeben van, elhisszük. Nem is ezzel van a baj. Túlpörgöd ezt a témát. Innen nem tudjuk megmondani, hogy élőben hogy viselkedsz, mi az ami esetleg elriaszthat másokat. A netes benyomásnak semmi köze ahhoz, amit valójában teszel az emberekre.


csupán maga az, hogy van némi agyad, az 100% hogy előny. Mindig, mindenhol, a fiúknál ugyanúgy.... ennyire azért nem vagyunk hiúk. Aki igen, azzal meg ne foglalkozz. Lehet. hogy rövid távon jól esik valakinél sokkal okosabbnak lenni, mert az olyat könnyű elkápráztatni, de hosszútávon, társnak, mindenki egy olyat szeret választani aki szellemileg is partner.


Egyébként figyeled a motivációt? "Elkápráztatni." Nagyon fontos. Mi fiúk mindig le akarjuk nyűgözni a lányokat. Ezt a legegyszerűbb pusztán szóban, mert ahhoz nem kell semmi. Veled ott lehet a baj, hogy egy jól irányzott kritikával egyből agyonlövöd a próbálkozókat, és soha többé nem akarnak majd veled szóba állni se... Ne legyél túl kemény, kritikus, vagy arrogáns lány létedre. Legyél kedves, nyitott, ez nem össze egyeztethetetlen azzal a sok eszeddel :P


Nem arról van szó, hogy tettesd magad butábbnak, és könnyen kaphatónak. Hanem arról, hogy tényleg ne feltételezd senkiről se már eleve, hogy biztosan kevesebb esze van mint neked. Ne ítélj rögtön, mert az meglátszik rajtad, és nem leszel kellemes társaság. Már bocs.


Barátnőkkel hogy állsz? Vagy fiú barátokkal? Mielőtt pasit akarnál, javaslom, hogy csak úgy barátozz, ás járj el társaságba. Sokat segít.


Remélem segítettem. Te nagyokos :D

2012. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 kombesz válasza:
Bántás nélkül, szerintem vegyél vissza az egódból! "majdhogynem ilyennek születtem" lehet én is megrettennék...
2012. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 Ájron ***** válasza:
hallod ha tényleg nem trollkodsz, most már kíváncsi lennék rá milyen vagy valójában... Egyedi az biztos mert ekkora önbizalommal rendelkező lányt keveset ismerek...
2012. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt bóknak veszem. Ennyi kritika után nem tudom, hogy hogy mutatkozhatnék be úgy, hogy ne tartsatok beképzeltnek; mint ahogy a kérdésemből is kiderül, kiváló képességű vagyok, de ha egy mód van rá ezt nem verem nagy dobra. Sokat lógok a barátaimmal, bulizni is szoktam, de az intellektuális programokat vagy játékokat is kedvelem, mert nincs vetélytársam így mindig nyerek. 3-os vagyok, jövőre érettségi, felvételi, a jog, orvosi és mérnökinfó között vacilálok, mert mindegyikhez megvan az eszem, nehéz így eldönteni... Kb ennyi, remélem kielégítettem a kíváncsiságodat!
2012. jún. 6. 19:01
 77/78 Ájron ***** válasza:
csak még jobban felkeltetted! :-D Mit szólnál ha beszélgetnénk egy kicsit? nekem privát üzenetben is jó.
2012. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
A fogalmazás és a helyesírás nem az erősséged.
2012. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!