Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magas intelligenciám miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas intelligenciám miatt sok fiú nem mer közeledni, csak a nagyon okosak és csúnyák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiúk félnek az okos lányoktól ez köztudott, de sajnos én majdhogynem ilyennek születtem:( A barátnőim szerint ez lehet a baj. Mit kellene tennem, hogy ez ne akadályozza az ismerőseimet a kezdeményezésben? (igen jól nézek ki mielőtt valaki azt írná, hogy ez lehet a probléma)


17/L



2012. jún. 4. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
Agyszex:D
2012. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:

Egy vonaton Smith, Robinson és Jones a fűtő, a fékező és a mozdonyvezető, de nem biztos, hogy ebben a sorrendben. A vonaton utazik továbbá három üzletember, akiket ugyanígy hívnak: Mr. Smith, Mr. Robinson és Mr. Jones.

1. Mr. Robinson Detroitban lakik.

2. A fékező pontosan félúton lakik Chicago és Detroit között.

3. Mr. Jones pontosan 20 ezer dollárt keres évente.

4. A fékező közvetlen szomszédja, az egyik utas, pontosan háromszor annyit keres, mint a fékező.

5. Smith billiárdban meg szokta verni a fűtőt.

6. A fékezővel azonos nevű utas Chicagóban lakik.


Hogy hívják a mozdonyvezetőt?

2012. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
Egy csinos külsővel megáldott okos lány vagyok. Csak emellett mindig vidám, társasági beszédes, barátságos laza mosolygós lány vagyok. Az emberek általában keresik a társaságom mindenkire nyitott vagyok és bárkinek szívesen segítek... Nagyon sok kedves fiú érdeklődik irántam de én még keresem az igazit. Szintén 17 éves vagyok nyáron töltöm a 18-at. Szóval hidd el nekem nem azzal van bajuk hogy okos vagy-e vagy sem. Nálam ez soha nem jelentett problémát. ;) Valami mással van a gond ott bent.
2012. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni.

Most ennyire beképzelt vagy csak hülye falván élsz és félreinformált. Ennyit segít.

Egyébként meg fake kérdés , egyértelműen trollkodik. Ki az aki ismerkedni akar és nem mondja meg ,hogy hol laki.

"Sakk-matt" túl intelligens lány.

2012. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat! A Fazekas Mihály gimnáziumba felvételt nyertem! 99 pontos felvételivel (magyar helyesíráshiba :(

De tudomásom szerint az Mo. legjobb gimije :p

És az IQ tesztre a tanárom vitt el! Nem is egyszer, folyamatosan fejlesztenek szóval ennyi. Lehet, hogy irigy vagy? Azt láttom te is olvasol prog.hu -t gondolom onnan nézted! Legalább ne más információival dicsekedj! Mert átlátok rajtad és szánalmas! Azt gondolod ha annyi pénzem lenne programoznék? Tévedsz! Csak odáig el kell jutni!

2012. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:
Most komolyan, az intelligenciámat teszteled kedves rejtvényes, ahelyett, hogy segítenél?! Erre nincs szükségem. Ja és a kérdésedre válaszolva Smith, egyértelmű.
2012. jún. 4. 23:11
 47/78 anonim ***** válasza:
Miben küldjem a megfejtést?
2012. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért vitatkozok veled na mind 1.

1. Gratulálok a felvételidhez.

2. Olvasok prog.hu-t itcafe-t hwsw-t.

Sőt még van egy sajátom is 174.000 Egyedi látogatóval eddig.


3. Engem meg a SZIF-re fognak felvenni.

4. Én akkor is programoznék ,hogyha 10000000 milliárdom lenne.


5. Prog.hu-t olvasok hét igen talán a

//Mark Zuckerberg -ből fektünt ,ho

2012. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
5* talán feltűnt ,hogy én is programoztam már.
2012. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:

Fene! Elmentem zuhanyozni erre képes vagy ide kiírni a válaszat? Ha privben küldöd... Namind1

A válasz helyes. De most teljesen feleslegesen kérdeztem meg hova küldjem!

2012. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!