Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magas intelligenciám miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas intelligenciám miatt sok fiú nem mer közeledni, csak a nagyon okosak és csúnyák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiúk félnek az okos lányoktól ez köztudott, de sajnos én majdhogynem ilyennek születtem:( A barátnőim szerint ez lehet a baj. Mit kellene tennem, hogy ez ne akadályozza az ismerőseimet a kezdeményezésben? (igen jól nézek ki mielőtt valaki azt írná, hogy ez lehet a probléma)


17/L



2012. jún. 4. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 Ájron ***** válasza:
Az eddig elhangzottak alapján valszeg annyiból áll a nagy okosságod, hogy míg a pitsa barátnőid az 1+1-re sem tudják a választ, addig te akár 2+2-re is. vakok közt a félszemű király. kinézetre meg gondolom ez a kövér, mázsa feletti viziló lehetsz... vagy mutass bizonyítékot rá hogy szép és intelligens vagy, vagy vegyél vissza az arcból.
2012. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:

rúgj be sokat és pár év múlva már érezni fogod a gyümölcsét :D

De én is félek kicsit az okos lányoktól mert lenéznek, milyen debil vagyok, pedig egy 15 éves szakközépiskolás lányhoz képest egy zseni vagyok

F18

2012. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
Igen, igen... De ak. már csak hobbi szinten free siteokat! Olyankor már nem számít a pénz! Ja és mivel a cikk a prog.hu n volt fent! Gondoltam olvasod <--- mért is olvasnád, ha nem érdekelne? <--- programozó vagy!
2012. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:

Mondom veled semmi bajom.

Csak az iq-teszted sokalltam de tévedtem.

2012. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 asdface ***** válasza:

A nagyon okosok szimpatizálnak veled. A nagyon "csúnyák" pedig az esélytelenek nyugalmával nyomulnak. :)

Nekem is lehetett volna egy olyan bnőm, aki a számok világában élt -közgazdász- és vele annyi volt a bajom, hogy nagyon rideg volt.

Az én romantikus beállítottságomhoz nem tudom mennyire illett volna. Sok barátom szerint nem volt szép, de nekem tetszett és bájos is volt. Elment Brüsszelbe egy félévre tanulni, ott rendesen felpolírozták az egóját és mára annyira ellenszenves lettem neki, hogy még a kék-fehér alapú közösségioldalról is letörölt. Kicsit gyerekes egy 21 éveshez, de biztos én hibáztam. :D

Lehet te is rideg vagy. Nem ismerlek, nem akarok találgatni, de az eddigi élettapasztalataim szerint erre tippelnék.

2012. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, h témaindítónk elment aludni!
2012. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 rottingrabbits ***** válasza:
Kedves kerdezo,a kozonseg problemaja egyszeruen annyi,hogy Te kikialtottad magad a "legszebb,legokosabb,legtokeletesebb,stb." minden bizonyitek nelkul. Tegyuk fel valoban ilyen vagy: Akkor miert nem vetted eszre,hogy a legegyszerubben ugy hallgattatsz el valakit,hogy ervekkel tamasztod ala a mondandodat? Gyerunk,erveket,indoklasokat,magyarazatokat,reszleteket varunk. Ennek hianyaban,mint minden intelligens ember,nem tudjuk elfogadni az allitasaidat.
2012. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
Ez a topik meghalt!
2012. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
MÉG ÉL
2012. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:

google 20 mp alatt megmondja a választ az ilyen kérdésekre :D


a kérdésre válaszolva pedig, tegyük fel ,hogy nem vagy troll, valóban okos vagy (nemmmm nem inteligens) és tegyük fel ,hogy csam azért tűnsz ellenszenvesnek mert reális önképpel rendelkezel és nem hagyod ,hogy a társadalom csak azért mert irígy, befolyásoljon.


A fiúk lehet félek az okos lányoktól, de az érettebbek illetve akik már férfiak, azok el tudják viselni ezt is szerintem, a gond itt nem azzal van hogy okos vagy, más is az, mégis ezt jellemedből adódóan nem kiváltságnak, hanem természetesnek veszed, ezzel akarva-akaratlanul felsőbbrendűnek mutatva magad. Az a baj a lexikális tudástól ,vagy a logikai készségeidtől nem feltétlenül vagy jó ember is, azt mondod túl okos vagy azért nem közelednek, ők lehet azt mondják stréber vagy és unalmas, azért nem közelednek. Kevés az a tizenéves srác akit a nőkben az ész fog meg leginkább. Az meg ,hogy mennyire vagy szép egy nagyon relatív dolog, te magadat lehet szépnek látod, de lényegbeli különbség van átlagosan szép és valóban szép között amit te nem fogsz tudni nekünk elmondani, mivel elfogult vagy magaddal szemben, mindegy mennyire vagy okos, ez ellen nem tudsz tenni.


Megoldásnak azt ajánlanám ,hogy először megtalálni a hibát magadban, mindegy mennyire vagy tökéletes, nem a saját elképzeléseidnek kell megfelelj hanem azoknak akiknek akarod ,hogy megfelelő légy, a buta emberek is házasodnak és párban járnak, mert ez érzelmi gazdagság kérdése nem pedig okosságé.


Végül ne haragudj te kénytelen vagyok megjegyezni ha valóban intelligens lennél, nem lenne szükséged a válaszainkra, nem mondanád valakire egy az egyben ,hogy csúnya, nem beszélnél a férfiakról mint nagy átlagról lekezelően.


Talán segít, talán nem, én a helyedben magamba néznék, nem sértésképpen, jótanácsként.

2012. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!