Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom bejelentette, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom bejelentette, hogy el akar jegyezni. Bele lehet ugrani már 18 évesen a nagybetűs életbe vagy megszívjuk mindketten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 23:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a furcsa, hogy valakinek a nagybetűs életet az eljegyzés jelenti. Elhamarkodottnak tartom.

Nyugodtan pontozzatok le.;)

2012. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom megjósolni az eljegyzés visszhangját, de úgy tűnik a hozzászólásokból, hogy mérsékelt. Viszont szülői, nagy szülői részről korántsem zökkenőmentes a történet, ők hallani sem akarnak arról, hogy összeköltözzek valakivel anélkül, hogy kötelék lenne köztünk, mert szerintük botrányos.
2012. jún. 6. 12:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ember a saját hülyeségeiből tanul, de a szülői tanácsokat sem szabad figyelmen kívül hagyni.
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Korántsem. Épp ez az a fórum, ahol más kárán lehet tanulni.
2012. jún. 6. 22:31
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Éretlenek vagytok még hozzá, ha most megesküdtök mondjuk egy év múlva lesz gyereketek, de pénz nem lesz...aztán jön a pokol..jön a válás, egyedül maradsz a gyerekkel. PErsze tudom, most az jön hogy ő nem olyan, hgoy ő szeret és nem hagy el soha, mert dúl a nagy szerelem. Semmi se tart örökké. És igen, az ember a saját hülyeségeiből tanul. A másokéból sosem, mert mindenkinek más természetű dolgai vannak, nem vagyunk egyformák.
2012. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!