Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így korrekt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt a részéről? Tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Barátnőm balesetet szenvedett emiatt valamiért nem tud elélvezni! Ez cirka 2 éve történt, előtt nem volt semmi gond, akár 2-3-szor is elélvezett egy szeretkezés alkalmával. Szóval amióta ez történt nagyjából másfél havonta egyszer fekszünk le egymással, számomra ez kevés. Nem tudom ki hogy van vele, de tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Nem fáj neki a baleset óta se, azt mondja hogy ugyanúgy jó érzés csak nem tud elélvezni!

Tényleg én lennék a bunkó és a szexmániás mert többet szeretnék belőle?

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Akkor is előfordulhat, ha azonos hullámhosszon vagytok, de az egyik (vagy mindkét) fél belekényelmesedett a kapcsolatba.

Egyébként nem lehet, hogy korábban is csak megjátszotta?

2012. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

az mondjuk vicces lenne ha régen is megjátszotta volna és utána pedig azt mondja hogy régen volt és most pedig nincs.

így ebben nem látok rációt, mert így nem lenne oka! minden mehetne a régi kerékvágásban! ismét...

2012. jún. 9. 00:39
 23/31 anonim ***** válasza:

Jaj, nem érted a női logikát... Amíg fontos a pasi, addig bármit képesek vagyunk eljátszani... de ha már "megvan", akkor kár strapálni magunkat.

Tudod, milyen macerás eljátszani egy orgazmust?

Na jó, ez így lehet, hogy kemény volt, de tényleg valami ilyesmi lehet a háttérben... Én már túl vagyok egy kapcsolati válságon, ami így indult, hogy ritkult a szex, aztán sorra jöttek a problémák. Aki képes kibírni másfél hónapig szex nélkül, az egyáltalán nem kívánja, vagyis ennél csak még rosszabb lehet a helyzet...

Én igazából szexológust javasolnék, lehetőleg közösen. Ha nem hajlandó, akkor... hát ne várj sok jót...

2012. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

szerintem simán kamuzik neked,mert vmi miatt nem akar lefeküdni veled.

látta,hogy kajázod ezt az orgazmus nélküli dumát,ezért fent tartja a játszmát.

szerintem teperd le heti 2x ha akarja ha nem.

minek szenvedjetek ketten,elég ha ő szenved.

amúgy meg itt a nyár,amint beújítottál egy normális nőt pattintsd szerintem.

a kelletlenkedő nőknél nincs rosszabb és kiábrándítóbb.


a tényeket lefektette.

orvoshoz nem megy,dugni nem fog,max akkor,ha már tényleg elkerülhetetlen a pattanásig feszült helyzet miatt.

ez egyértelmű játszma.

2012. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Azért ez a balesetes dolog nem biztos, hogy elhanyagolható. Te voltál a párja a baleset előtt is? Mekkora baleset volt, veszített el valakit, vagy sérült meg benne szerette? És még egy dolog, volt-e a balesetnek akármilyen köze a szexhez, pl. pont azt csináltátok előtte a kocsiban vagy azért találkoztatok, akármi.

Meg sztem az is lehet baj, hogy már akkora téma lett az az orgazmus dolog köztetek, hogy Ő csak azt érzi, hogy nem tud megfelelni az elvárásaidnak, csalódást okoz Neked és így nincs is kedve hozzá.

Meg írtad hogy sportoltok. Ha túl sokat sportol lehet energiája sem marad.

Valahogy lazábbra kellene venni a dolgok és azt megbeszélni, hogy nem baj ha egy darabig még nem jön össze, csak próbálgassátok, élvezzétek és bármi pici eredmény van, annak nagyon kell örülnöd, dícsérd meg érte, lássa hogy értékeled.

2012. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg. Havonta szexelni párkapcsolatban nem normális
2012. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek valamelyik válaszolóval. A kapcsolatunk válsága anno nálunk is a szex ritkulásával kezdődött.
2012. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igen, a baleset előtt is én voltam a párja. Nem vesztette el senkit a balesetben, egyedül volt az autóban csak ő sérült meg, munkából tartott hazafele, becsúszott egy árokba! Szóval nem értem...beszélni már nincs erőm vele ilyenekről!
2012. jún. 9. 18:52
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is így kezdődött. Úgy éreztem, hogy csak akkor van szex, ha napokat "hisztizek" érte. Akkor is csak nagy nehezen. Bennem ezzel annyit ért el, hogy már nem érzem magam nőnek mellette és lehet, hogy szeret, de nekem hiányzik az, hogy ne csak mondja. Félek, hogy vége lesz. A pontos okot sajnos részéről nem tudom. Ha megkérdeztem hogy mi a baj? Neki van baja? Nekem? Velem? Bármi..rossz, fáj,nem kíván? Az volt a válasz, hogy ő minden nap kívánná....nos a megfejtésre mai napig nem jöttem rá. Remélem nálatok helyrejön a dolog.

Én egy dolgot megtanultam. Szex nélkül nem tudok és nem is akarok élni.

2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"vannak olyanok akiknek soha nem volt orgazmusuk és mégis szeretnek szerelmeskedni! "


Én pl imádok,sosem volt még hüvelyim,és a partner sem mindig kényeztet addig orálisan,hogy csiklói orgazmusom legyen,de attól még kívánom,szeretem stb.


Szerintem a barátnődben vagy valami nagy trauma miatti utóhatás alakult ki ami rávetül a szexre,vagy pedig elhidegül tőled :S próbálj vele erről beszélni!lehet túl sok a problémája,amiről nem mer beszélni.Az hogy nem mer orvoshoz menni,az pedig ultragáz,nem is akarja talán megoldani a problémáját??????!!!!!!!!!44

2012. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!