Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így korrekt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt a részéről? Tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Barátnőm balesetet szenvedett emiatt valamiért nem tud elélvezni! Ez cirka 2 éve történt, előtt nem volt semmi gond, akár 2-3-szor is elélvezett egy szeretkezés alkalmával. Szóval amióta ez történt nagyjából másfél havonta egyszer fekszünk le egymással, számomra ez kevés. Nem tudom ki hogy van vele, de tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Nem fáj neki a baleset óta se, azt mondja hogy ugyanúgy jó érzés csak nem tud elélvezni!

Tényleg én lennék a bunkó és a szexmániás mert többet szeretnék belőle?

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 31/31 omba ***** válasza:

hát ő most egy fogyatékos ember, nincs meg agy alapvető emberi képessége.

20 év múlva ő is nagyon bánná, ha nem próbálja most megoldani, nem is tudom, miféle orvos szexológus segíthet, de hát hogy képzeli, hogy aszexuálisan sokáig fenntartható egy kapcsolat?

40-50 év múlva biztosan.

Ezt kérdezd meg tőle, szépen, kedvesen, fnoman

2012. jún. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!