Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így korrekt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt a részéről? Tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Barátnőm balesetet szenvedett emiatt valamiért nem tud elélvezni! Ez cirka 2 éve történt, előtt nem volt semmi gond, akár 2-3-szor is elélvezett egy szeretkezés alkalmával. Szóval amióta ez történt nagyjából másfél havonta egyszer fekszünk le egymással, számomra ez kevés. Nem tudom ki hogy van vele, de tényleg csak én érzem úgy hogy ez gáz?

Nem fáj neki a baleset óta se, azt mondja hogy ugyanúgy jó érzés csak nem tud elélvezni!

Tényleg én lennék a bunkó és a szexmániás mert többet szeretnék belőle?

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Amit én nem értek, hogy ha annyira fáj neki, akkor másfél havonta miért hajlandó szexelni?

Ha nekem annyira rossz lenne az a néhány együttlét is, biztos, hogy szaladnék vele orvoshoz... de mégis, mije fáj olyankor?

Nem lehet, hogy csak kifogás? Úgy értem, elhiszem, hogy vannak fájdalmai, de lehet, hogy egy kicsit azért el is túlozza, mert nincs kedve szexelni... Azért gondolom, mert elég sok nő (és férfi is!) van, akik ilyen-olyan ürügyekkel utasítják el a szexet, csak mert nincs kedvük hozzá...

2012. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Ja bocs, félreértettem, szóval nem fáj neki... Akkor ez a kapcsolat kihűlt, és nem is törekszik rá, hogy jobb legyen.

Ha nem hajlandó változtatni, lépj tovább, mert ez csak rosszabb lesz. Sajnos átéltem. Pedig én nő vagyok... Volt, hogy másfél évig nem volt szex...

2012. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

próbáltam győzködni a baleset után is, de nem akar orvoshoz menni.

talán nekem kellene beszélnem az orvosával, de ha kiderülne akkor megint összeveszés lenne.

most ezt leszámítva jól megy a kapcsolatunk, nem akarnám így a háta mögött megoldani a dolgokat plusz ez úgyis tőle függ, hiába beszélek én a doktorral ha ő nem megy el hozzá!

2012. jún. 9. 00:17
 14/31 A kérdező kommentje:

egy kicsit talán tényleg kihűlt, de annyira egyformák vagyunk, szinte mindenben ugyanolyanok vagyunk! Nagyon kevés az olyan dolog amiben ne értenénk egyet! Ő én vagyok csak lányba!

nem akarnék egy több éves kapcsolatot így abbahagyni, bár lehet hogy igen...az a gond hogy én sem tudom a megfelelő választ.

2012. jún. 9. 00:19
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Amit én most írok, elképzelhető hogy csak alaptalan vádaskodás, de azt hiszem jobb ha hallasz/olvasol egy ilyen választ is, hátha kicsit elgondolkozol rajta.

Egy durva baleset roncsolhat idegeket, okozhat hasonlókat, de nekem az sehogy nem jön össze, hogy nem fáj neki, élvezi a szexet, de az "orgazmust" elvesztette. Ha ez így lenne, akkor nem érezne túl sok mindent odalent, vagy legalább is olyan sérülései lennének, ami szerintem nem csak erre hatott volna ki. Ergo ne haragudj, hogy ezt mondom, de nekem egy kicsit kamu szagú a dolog. Ha én szeretem a páromat tiszta szívemből, hiányzik a szerelmeskedés és a vele járó gyönyörök, akkor repülök az orvoshoz, hogy azonnal mondja meg mi a bajom, nem pedig a kifogásokat keresem... (pedig gyűlölöm ha nőgyógyászhoz kell menni) Persze ez én vagyok.


Mindezen gondolatok mellett nekem azonnal az jutott eszembe, hogy itt valahol máshol van a kutya elásva. Más téren minden rendben a kapcsolatotokban? Nem érzed, hogy eltávolodna tőled?

Azért gondolom ezt, mert egy időben én is notórius hazudozó voltam ilyen téren a volt párommal szemben. Folyamatosan hasfájásra fogtam, hogy miért nincs kedvem szeretkezni vele, amikor orvost említett, akkor mindig legyintettem, hogy az nem olyan egyszerű, majd megyek ha rávettem magamat... Persze később rájöttem, hogy a hasfájás egyszerűen abból fakadt, hogy rá stresszeltem, hogy szexelnem kell vele és ez ilyen jellegű alhasi tompa fájdalmat okozott. Természetesen ezt sem osztottam meg vele, maradt a hazudozás. Egyszerűen elhidegültem tőle és nem volt kedvem szexelni vele, viszont könnyebb volt kifogásokat keresni, mint ezt a szemébe mondani.


Én nem állítom azt, hogy nálatok ez a helyzet, mivel abszolút nem ismerlek titeket, a balesetet és a körülményeket sem. Csak nem árt, ha elgondolkodsz azon is, hogy nem lehet-e ilyesmi a háttérben!?

2012. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

mond el neki szépen ezeket amit most itt leírtál és kérdezd meg a nődokit ha mered,sajnos lehet lelki oka is az meg még bonxolultabb de a szervi okot ki kell zárni

És igy hogy lesz pl, baba?

érvelj ezzel...

2012. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Esetleg annyira lesokkolta a baleset, hogy lelkileg nem tud továbblépni rajta? Mert az orgazmusra ez nagyon hamar ki tud hatni. De ha normál dokihoz nem akar elmenni, mert kínos akkor ilyen téren sem hiszem hogy lépne..
2012. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

igazából szerintem nem ez van a háttérben, tényleg jól megvagyunk, ha nem stresszelem be magam és nem gondolok a szexre akkor ez egy jó kapcsolat!

sokat beszélgetünk, sétálunk, együtt sportolunk!

minden nap találkozunk...nem hinném hogy ez van a dologban!

egyébként ha jól emlékszem azt mondta hogy pont mielőtt orgazmusa lenne egy szúró fájdalmat érez és emiatt nem tud elmenni!

de szerintem sikerülne neki, csak rá stresszel nagyon mert ő fejben már eldöntötte hogy nem tud elélvezni.

amit még kihagytam és a hazugsággal hozható össze hogy fél évig hazudott erről, szóval megjátszotta az orgazmust, akkoriban kezdett elmaradozni a szex és egyszer rákérdeztem kerek perec hogy akkor most ez hogy is van, miért nincs és akkor mesélt el mindent!

2012. jún. 9. 00:25
 19/31 A kérdező kommentje:

érdekes módon autóba bemer ülni, ugyanabba amibe a baleset történt.

szóval én elhiszem neki hogy tényleg van egy ilyen pici rossz érzése pont mielőtt elélvezne, de szerintem ezen túl lehetne lépni, és mint ahogy már írtam csak gyakorolni kellene és elvonatkoztatni ettől az érzéstől és végre a szexre koncentrálni!

2012. jún. 9. 00:28
 20/31 A kérdező kommentje:

sokszor elmondtam már neki hogy hogy érzek, de egyszerűen nem érti. azt már elhatároztam hogy ha egyszer valahogy mégiscsak összejön neki az orgazmus akkor utána hónapokig nem fogok vele lefeküdni hogy megtapasztalja hogy milyen érzés!

gondom nem lenne vele, hiszen már hozzá vagyok szokva!

2012. jún. 9. 00:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!