Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok és elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok és elegem van a dolgokból. Szünetet kérjek vagy mit?

Figyelt kérdés

Van egy lány. 19 évesek vagyunk mindketten és 8 hónapos a kapcsolatunk. Minden oké, kivéve egy dolgot. Én akarom, ő meg nem. Mind a ketten szüzek vagyunk.

Megpróbáltam meggyőzni, hogy a szex nem ellenség, hanem fantasztikus érzés, pláne olyan valakivel, aki a nagy Ő.

Írtam ki kérdést az oldalra, és ő is látta, de nem lett jobb. Megkértem egy ismerősömet, aki szintén 19, és a barátnőm is ismeri már, hogy ketten beszéljenek erről, mert az a csaj már volt fiúval, és fogamzásgátlót is szedd. Asszem nem jutottak semmire, mert akkor nem itt lennénk. Végezetül magam is beszéltem vele, de folyton kifogásokat keres. Falusi, és vallásos, ez önmagában is visszatartja ettől. De nem 14 éves tini már, és nem 2 hónapos a kapcsolata. Fél hogy terhes lesz, de nem foglalkozik azzal, hogy 23,25 évesen is ezt érzi majd, és a gond nem oldódik meg. Már én magam többet tudok a nőgyógyászati eljárásról, a vizsgálatról, a leletekről, a fogamzásgátló felirattatásáról, annak áráról, és használatáról fiúként, mint ő... :S

Csak gumival nem nagyon akarjuk, mert kiszakadhat.

Azt is mondta, hogy inkább leánykérés után akarná, ami minimum vagy 1.5 még, de mikor erről beszélünk, meg sem szólal, és megmondtam, hogyha ennyire nem foglalkozik ezzel, feltételezem, hogy nem is fog lefeküdni velem, akkor meg én minek tartom fent a kapcsolatot további hónapokig, abban a tudatban, hogy nagyon nagyon sokáig kerül még sor arra... fél attól, mit gondolnak róla a faluban, de ki tudná meg? Fél, hogy k*rvának tartják, de szerelemből szexelni nem az! Már másodszor áll úgy a helyzet, hogy emiatt fogok szakítani vele.

Nem tudom már mit lépjek ami jó. Szeretem ezt a lányt, de már elegem van, hogy ennyire nem érdekli a nemi élet, ami karnyújtásnyira van tőle, és megtehetné 20 évesen velem, már belefáradtam, és ha tudom, hogy ez ekkora probléma nála, akkor keresek egy szexéhes csajt.


Aki csak beszólogatni fog, azt lepontozom és nem válaszolok a válaszára, vagy kérdésére.


2009. júl. 3. 13:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és már volt csók, ölelkezés, petting, kényeztetés, minden felnőttnek való dolog, céltudatos, érett lány, nem itt van a probléma, hanem szerintem belenevelték, hogy a szex az rossz dolog, és betegségeket lehet elkapni, meg gyereke lehet, és fáj, meg bűn. Meg a tudat, hogy ezekután mit gondolnak róla mások...
2009. júl. 3. 13:33
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz dió. Nem tudok sokat mondani. Ajánlottam volna a szexuológust, de ha már a petting-ig eljutottatok, akkor nem lehet vele "nagy" baj. Lehetséges, hogy belenevelték vagy van neki egy elképzelése az első alkalomról. Nem tudod miről álmodik ezen a téren? Kérdezd meg tőle. Ha romantikus típus, akkor lehet pár rózsaszirom és gyertyák megteszik + vacsora.

Próbáljátok még a pettinget, úgy csináld, hogy ne tudjon nem-et mondani közbe. :)

Drukkolok, kár lenne, ha ez miatt szakítanátok, remélem megoldjátok.

L, 18

2009. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
érthető, hogy ki vagy akadva de valahol őt is meg lehet érteni... ha ezt belenevelték akkor ő nem tud ellene mit tenni,és ha erőlteted nem lesz jobb...ha szereted adj még neki időt, most nem azért mondom, de ha tényleg őt tartod az igazinak, akkor vársz rá amíg kell... már ha úgy érzed megéri! Szerintem neki sem lehet ez olyan egyszerű, hogy visszautasít téged...
2009. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtted, hogy még mindig vele vagy és szereted. Nagyon nehéz lesz meggyőznöd, ha igazából eddig sem sikerült, nem hiszem el, hogy ennyi együtt eltöltött idő után sem kíván meg annyira, hogy nekedadja az ártatlanságát. Véleményem nekem is az, hogy beleneveltek valamiféle tévhitet, és nagyon tart a szüleitől, hogy majd hogyan néznek rá ezután. Valamikor ők is elkezdték nem?! A döntés a te kezedben van, viszont fiatal vagy még leragadni valaki olyan mellett, aki nem osztja meg veled teljesen önmagát.

Bárhogyan is döntesz sok sikert!

20/L

2009. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap este 8 előtt beszéltem utoljára vele, és lehet hogy az volt az utolsó is, most is írtam msnen rá, de nem volt fent, és időt kértem...

Nem tudom meddig bírom még. Maradnék vele, mert minden tökéletes. Imádok vele lenni, de ez így nekem nem jó. Úgy érzem magamat, mint egy vesztes, akit hülyének lehet nézni, ugyanakkor most még azt is mondhatnám, hogy haha, nem a szexért vagyok vele, hanem szerelemből, még hiteles is, de másrészről meg igen ijesztő a jövő, hogy még annyit sem mond, hogy háát... augusztus-szeptember végére meglesz minden.


Már lelkileg belebetegedtem, és időt kértem ma tőle. Nem tudom hogyan tovább. Halogatnám, meg nem is, mert ha most folytatjuk, legközelebb megint emiatt lesz vége, mert ha én nem hozom szóba, akkor ő sem, és egyszer csak azt venném észre, hogy 22 éves vagyok, és még mindig nem volt semmi.

2009. júl. 3. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarom tovább rontatni a helyzeted, de az nem lehet, hogy neki nem Te vagy az a bizonyos nagy Ő? Rossz ezt így kimondani, de vannak akik csak "amíg nem jön jobb" alapon vannak együtt a másikkal. (Most megyek és gyorsan le is köpöm magam.)


Szóval Neked kell ezt érezned, csak nekem valahogy olyan érzésem volt a soraidat olvasva, mintha Te jobban beletennéd magad ebbe a kapcsolatba, mint Ő. És akkor pont ez a valószínű, amit írtál. Nem bízik Benned annyira, mint Te benne; akár csak tudat alatt, de ott motoszkál benne, hogy odaad Neked valamit, amit igazából másnak kellene tartogatnia. :o(


Ne legyen igazam, ámde oldjátok meg, és éljetek boldogan! ;o)

2009. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

képzeld az én helyzetem:D

mi is 19 vagyunk mindketten, mi is 8 hónapja járunk, és nekünk se volt még szex. mindketten szüzek vagyunk.

nekünk más okból nem jött össze (mindketten akarjuk, de külsö tényezök miatt nem jött össze) gondolok itt arra hogy első pár alkalom után ráparáztunk pl meg érettségi meg stb...

és igen, nagyon rombolja a kapcsolatot. nekem is volt olyan estém és neki is h azt mondtuk magunkban h nem bírjuk már tovább és legyen vége... pedig még mindig együtt vagyunk és el se tudom képzelni más lánnyal.. se ő más fiúval... és nem is akarjuk.

de nagyon nagyon romboló ez. nekünk már a végére (mostanság) a pettingtől is elment a kedvünk... érezni a feszültséget...


utazzatok el több napra... csak együtt...

ha legbelül az érzed érdemes várni rá, várj. ha nem, nem.

2009. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam telefonon, és másfél óra beszélgetés után maradtunk abban, hogy elkezdi felhívni a nőgyógyászatot, meg jövő héten bemegy asszem, de nekem már annyira elment a kedvem az egésztől, hogy most már azt is leszarom, ha jövő héten akarna szexet.
2009. júl. 3. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:

a szeret türelmes:)

ha szereted küzdesz, elfogadsz, tolerálsz, kitartasz.

2009. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!