Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 2 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 2 éve vagyunk együtt, és szeretném újra meghódítani, hogyan?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk odáig jutott, hogy csak élünk egymás mellett. Sőt már máodszor fordul elő, hogy rajong egy hírességért. Ami nem is lenne gond ha normális keretek között tenné. De kiszemel magának egy magyar "sztárocskát" és mindent gyűjt róla, mindent megtesz, hogy közelebb kerüljön hozzá. Persze én velük nem tudom felvenni a versenyt. Mit tehetek? Hogyan hódíthatnám vissza?
2008. márc. 30. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
O dehogynem! O.k. lehet nem vagy egy topmodel, de az nem szamit. Valtoztass es legy titokzatos! Ez a titka minden kapcsolatnak. A ferfi mindig uj dolgokat keres, titkokat amiket meg tud fejteni. Ha o tokeletesen ismer teged, egy ido utan megunja ha mindig ugyanazt latja. Sajnos a ferfiak ilyenek. Az interneten szamos oldal van, ahol megtanulhatsz valtozni, ferfit visszahoditani stb. Menj el egy szalonba, csinaltass uj frizurat, esetleg fogj neki sportolni, v fesd meg a hajad, ha eddig nem sminkelted magad keveset tehetsz, v valtoztathatsz a szinekben, ruhatar...szamos dolog van amivel egy ferfit vissza lehet hozni. ja es foleg a viselkedes! Viselkedj ugy ahogy o meg nem latott, de tudod h szereti..lesd el pont azoktol a noktol akik erdeklik ot a cseleiket, mozgas, pillantas, viselkedes..stb. Csak epp legyen batorsagod valtoztatni. ne erezd emiatt hulyen magad, minden no meg kell ezt tegye a kapcsolataert, h tartos legyen.Sok sikert!
2008. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy neki nem fog tetszeni, mert semmi nem tetszik. Csak az azt hordhatom amit ő jóváhagy. Hajamat nem engedi festetni. Igen itt tartok 22 évesen. :(
2008. márc. 30. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Draga,

Biztos meg akarod tartani ezt a nagyon unalmas pasit? En 30 evesen tartottam ott ahol te es nem 2 ev utan...

Fiatal vagy es lehet valoban nem topmodell ahogy az elottem iro irta, de szep vagy es fiatal es elotted az elet.

En a mai agyammal siman valtoztatnek. Eloszor magamon aztan rajta. Nincs az a ferfi aki megerdemelne megegyszer azt, hogy igy uralkodjon rajtam ahogy veled is teszi ez az urge. En is hosszuhajat hordtam ( utalom ) magassarku cipokbe probaltam lavirozni es hadd ne folytassam. Nem en voltam. Csupa depresszio a vegere.

Aztan veget vetettem a dolognak. Uldozott a szerelmevel egy jo darabig es a vegen nagyon csunyan lekoptattam.

Azota talaltam egy fiut aki szeret engem. Rovid orult frizuraval farmerban es papucsban vagy hotaposoban. 2 honap utan megkerte a kezem es masfel ev utan gyurut vett nekem. Lagzizunk ha lesz ra keret ha nem meg szepen csendben egybe kelunk es pont.

Szoval Hagyd rajongani elerhetetlen csoda magyar szupersztarokert es lepj! Keress olyat aki erted rajong!!!

Van, letezik, en is megtalaltam!

2008. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is ugy gondolom, mint a masodik valaszolo. Nem hiszem, hjogy erdemes kuzdeni ezert a pasiert. Mi 4 eve vagyunk egyutt, de meg mindig rajongasig imadjuk egymast. Ugy, hogy mind a ketten magunk maradtunk. Persze alkalmazkodunk egymashoz, de egyikunk sem uralja a masikat. Nem szoktam festeni magam, de evente 2x elkap a hulyeseg es akkor kifestem magam. Ilyenkor kozli, hogy neki nem tetszik, de nem tiltja, vagy veszekszik.

Ha 2 ev alatt igy ellaposodott a kapcsolatotok akkor nem erdemes szerintem tornod magad. Foleg akkor, ha csak te torod magad. Szerintem ne csak a no kuzdjon a ferfiert hanem a ferfi is a noert. Az en pasim 4 ev utan a mai napig bokol. (Pedig nem vagyok se sztar, se model, de nem is valtoztatok magamon gyakran sem hajszinben, sem, ruhatarban.) Es agyba hozza a kavet. Es a hazimunkaban is segit. Vannak ilyen pasik is. Szerintem gondold meg, hogy tenyleg az o szaja ize szeretnel elni vagy van neked sajat szemelyiseged is.


Sok sikert!

2008. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!