Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 és fél hónapja vagyunk együtt. Eddig az első 3 hónapban minden tökéletes volt. Rengeteg mindent csináltunk együtt, sokat találkoztunk, miden jó volt. Aztán kb 2-3 hete mintha minden megváltozott volna. Azóta alig keres, és mikor én keresem, akkor is hárít. Több mint 2 hete nem is találkoztunk, mert mindig közbe jön neki érdekes mód valami. Az elmúlt hetekben csak én hívtam, akkor beszéltünk. Aztán kezdett betelni a pohár, 4 napja írtam neki egy levelet facebookon, hogy inkább legyen vége, és azóta sem reagált erre se, pedig tuti hogy olvasta. Fel se hívott, nem is válaszolt, semmi. Tehát ez se érdekli, hogy kidobom. Igazándiból én már nem is sok reményt fűzök a kapcsolathoz, csak annyira idegesít, hogy el se mondja, hogy hirtelen mi baja lett. Veletek történt már hasonló?? Mi lehet ennek az oka?


Én 20/L ő 24/F


2012. jún. 12. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem egy 3. személy van a képben. És most ne sértődj meg, de nincs elég gerinc a barátodban... vagy már exedben, hogy ezt megmondja neked.


F/23

2012. jún. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.:Túl sok voltál neki,szabadság helyett megoldásként kidobtad.

2.:Talált mást,vagy te soha nem is voltál számára az egyetlen.


Az viszont biztos hogy nem fer amit veled művel,hacsak nem napi 16 órában dolgozik a hét 7 napjában.Kész vicc belegondolni hogy valakinek ne lenne ideje félrevonulni hogy életjelet adjon magáról.

2012. jún. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam én is arra gondoltam egyből, hogy valami nő lehet a dologban. Talán megcsalt és szégyelli magát, nincs képe eléd állni ezzel, könnyebb elbújni, mint színt vallani.
2012. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!