Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz az alábbi szakítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz az alábbi szakítási módhoz?

Figyelt kérdés

A történet:

16/L és 24/F összejönnek. Nagy a szerelem, a lány alig jár már haza a családjához, szinte a fiúhoz költözik. A fiú édesapjával és 4 kistestvérével él, a gyermekeket elhagyta édesanyjuk, így hamar a 16 éves lány, a barátnő látja el őket.

Ez a helyzet áll fenn 2 évig, majd a lányt szülei rábeszélik egy külföldi munkára. A lány kimegy Angliába, ahol a fiú meglátogatja, amikor csak teheti, minden fizetését erre költi. Közben megkéri a lány kezét, aki igent mond. A lány fél év után hazajön két hétre, de végül csak a csomagjaiért megy vissza Londonba, mert nem bírja tovább a fiú hiányát.

Hazatérve folytatódik minden a régiben, a lány a fiúval és családjával él, vezeti a háztartást és dolgozik, de beadja a jelentkezését egy főiskolára is.

A lányt felveszik a főiskolába, ami 400 km-re van az otthonától. A fiú feladja munkáját és vele megy. Az új városban nehezen talál munkát, de végül talál, így ki tudják fizetni a közös albérletet. A 21 éves lány napközben előadásokra jár, a 29 éves fiú ezalatt dolgozik. A lány egyre többet jár el szórakozni a főiskolás fiúbarátaival, sokat iszik, a fiú ezt nem szereti. Hiába hívja a lány, nem megy velük bulizni.

Végül a lány ezt megunja, 4 és fél év kapcsolat után fogja magát, és egy hétköznap délelőtt összepakol, és szó nélkül elköltözik az albérletből, a telefonját kikapcsolja, hogy ne is tudja hívni a srác. Így ér véget a kapcsolat, egy szó, egy magyarázat, egy búcsúlevél nélkül.

Mi a véleményed a lány szakítási módjáról? Elítéled miatta?


2012. jún. 13. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Én eleve nem láttam volna el más családját. Ott van a fiú, lássa el ő a sajátját. Ahogy édesanyám mondaná: "Nem cselédet neveltem a lányomból" :)
2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hát jó bunkó... remélem vissza kapja még ezt az élettől, és igen gyerekes is, ha szó nélkül elmegy, és nem beszéli meg az esetleges problémáit...
2012. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiút nem lehet mindenhol találni...wow. Hülye ez a lány..:/
2012. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy egy hülye ribanc. Érdemelt volna magyarázatot a fiú, ha másért nem is, de a közös múlt emlékére.
2012. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy tipikus példája annak, amikor egy lány túl korán akar felnőni, majd mire tényleg felnő, rájön, hogy még gyerek akar lenni.

MÉg egy ok arra, hogy miért nem érdemes komoly kapcsolatot létesíteni 18-19 éves kor előtt.

2012. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tipikus példája annak, amikor egy lány túl korán akar felnőni, majd mire tényleg felnő, rájön, hogy még gyerek akar lenni.

MÉg egy ok arra, hogy miért nem érdemes komoly kapcsolatot létesíteni 18-19 éves kor előtt (vagy még akkor se)

2012. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
pff jó nagy hülye. Srác követi mindenhova,mindent megtesz érte neki meg csak a saját élete,bulizása fontos szánalmas! Szegény srác,remélem a csaj 1000x visszakapja ezt az élettől,de majd ha lecsitul a bulizási korszaka rájön mekkora hülye volt hogy eldobta azt aki mindig mellette állt! De akkor már késő,és meg is érdemli! Remélem a srác talál még egy lányt akit ennyire tud szeretni..
2012. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én onnantól nem is igazán értem a történetet, hogy a 24 éves-kvázi felnőtt fiú- miért engedi, és várja el egy 16 éves lánytól, hogy gyerekeket neveljen...

Ha sajátja születik valakinek ennyi idősen, és anyává válik, akkor is sok esetben nem nagyon tud mit csinálni a helyzettel. Fura nekem, hogy a hozzászólások azt sugallják, hogy a csaj ribanc, a pasi meg mekkora frankó valaki...

Persze lehet máshogy is szakítani,(SŐT!), de azt én nagyon megértem, hogy szakítás lett a vége..

2012. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
az biztos, kár volt ilyen korán kezdeni... az emberek változnak, lehet, hogy a lány addig nagyon szerette a fiút, de ő is megváltozott az angliai munka és a költözés után vagy alatt. és már nem volt szerelmes a fiúba. meg elég gyorsan is kezdték a dolgot szerintem - 16 évesen összeköltözni a fiúval??? meg 18 évesen megkéri a kezét??? nem is csodálom, hogy élni akar még, pláne, hogy ő látta el a fiú családját is... összegezve: a szakítás módja egyáltalán nem szép, de meg tudom érteni a lányt. 19L
2012. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A lánytól nem kérte senki, hogy a gyerekeket nevelje. Csak egyszerűen mikor odaköltözött, akkor elkezdett foglalkozni a gyerekekkel, vezetni a háztartást. Ezt senki nem kérte tőle, senki nem kényszerítette erre.
2012. jún. 13. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!