Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi megronthat egy barátságot?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm már egy fél éve epekedik azért a srácért akivel én kb egy éve majdnem összejöttem.Végülis nem volt köztünk semmi mivel osztálytársak vagyunk és jobbnak láttuk ha nem kezdünk bele egy kapcsolatba, de nagyon sokáig folyt ez a huza-vona és számomra sokat jelent még ma is.Nagyon bele voltam zúgva.

Most nagyon zavar h a barátnőm mindent megtesz érte hogy összejöjjenek.Megértem őt hogy szerelmes a srácba és ő is megértette hogy ez engem nagyon zavar.De mégsem változtatott...Egy ideig próbáltam leplezni az érzéseimet, de tovább nem ment, nem tudok mit tenni de ha együtt látom őket összeszorul a szívem.Ő sem tudja mit tegyen és én sem!Lehet hogy ez a barátságunk végét jelenti?Ti voltatok hasonló helyzetbe?


2009. júl. 4. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett egy srác, ő pedig a barátnőmmel akart járni... De a barátnőm miattam nem jött vele össze. A miénk egy igazi barátság volt.

Én a helyedben nem hagynám, hogy egy fiú álljon közétek!

2009. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit más volt.A legjobb barátnőm két évnyi járás után szakított a barátjával,aki idő közben nagyon jó haverom lett.A break-up után nem sokkal a srác találkozni akart velem,s én megkérdeztem a barátnőmet erről,aki nyilván azt felelte,hogy őt nem zavarná,én viszont tudom,hogy nagyon megbántottam volna ezzel legbelül,így végülis mondtam a fiúnak,hogy nem.És jól tettem,ezt nem olyan régen a barátnőm is elmondta nekem egy komoly beszélgetésünk közben,miszerint nagyon rosszul esett volna neki,és örül,hogy ilyen jó barátja vagyok.

Szóval,szerintem nem érdemes egy futó kaland miatt egy több éves bensőséges barátságot felrúgni.

2009. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam és barátnőmnél alap volt h nemhajtunk egy pasira. tulajdonképpen nemértem a barátnőd, annyi pasi vanmég a földön, most nehogymár ő jelentse neki élete szerelmét. én biztos h nemkezdenék azzal a sráccal.

ha viszont télleg lángoló szerelem keletkezett hirtelen, ami befolyásolhatatlan, és belülről marják a lángok, stbstb, akkor viszont jobb az ilyenbe nem beleszólni. ő is szenvedni fog, meg teis. sztem ilyenkor inkább törődj bele, ezmoatt még nemkell h vége legyen a barátságotoknak, elvégre a szerelemről ő nemtehet, és nemkönnyű ám ellenállni.

2009. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sztem egy alap dolog (főleg lányoknál), hogy ha az egyikünknek megtetszik valaki, akkor a másik nem áll rá! Ha nektek ez nem megy akkor ez nem igazi barátság. Örülni kéne annak, hogy a barátnőd boldog és más után nézni. Ha nem megy az gáz...
2009. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


utolsó kommentáló: nem igazán értem hogy a válaszod melyik felét tükrözi az álláspontod... pff

2009. júl. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!