Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a pasimat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a pasimat? Megőrülök! Pasik véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Mindig idegesít!!!Direkt ! TEgnap voltunk bulizni,, beszólt hogy nézzem hoyg hoygan rázzák magukat a csajok meg hogy miylen miniszoknya van rajtuk,( bezzeg nekem meg nem engedi meg hogy miniszoknyában legyek ,mert olyan k****s):(((((hogy mondhat ilyet?????? Ilyenkor mit válaszoljak?

A másik hogy nekem még a kapcsolat elején azt mondta hogy velem volt először,,tegnap meg olyanokat mondott:volt vagy előttem 5-6 ilyen egyéjszakás kalandja sorolta a neveket....szívem szakadt,,,most mit higgyek? kamuzik vagy tényleg így volt? amikor először voltunk együtt akkor nem annyira éreztem hogy annyira tapasztalt lenne a témáéban..jaj olyan rossz ...annyira fáj az egész pedig Szeret! Meg én is Szeretem! DE miért kell a másikat idegesítenie? Én ilyeneket nem csinálok vele!Szakítani fájdalmas lenne.Adjatok tanácsot!!!!


2009. júl. 4. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Jól le kell cseszni. Mellesleg, a legközelebbi ilyen akciójánál a legnagyobb lelki nyugalommal lekenhetsz neki egy maflást, majd felnyílik a szeme a kis takonynak.


18/F

2009. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

A leírásodból nem tudom leszűrni, miben kellene segíteni...

Részemről egyértelmű, hogy valami nincs rendben. Nagyon nincs. Csak tegnap fordult ez elő? Nem lehet, hogy az alkohol miatt volt?

Vele kellene elbeszélgetned a helyzetről.

2009. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeret, nem tenne ilyet. Beszéld meg vele és ha legközelebb hasonló beszólásai lennének igyekezz hasonlóan visszareagálni :)! És visszavághatsz azzal is, ha legközelebb taliztok/ buliba mentek csak azért is vegyél fel miniszoknyát, ha tetszik neki ha nem, amúgy is ki ő, hogy megmondja mit vehetsz fel, öltözz úgy ahogy jól érzed magad!
2009. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ha legközelebb ilyen miniszoknyás lányokat mutogat, akkor temeg keress egy jó pasit, és mutasd meg neki, hogy nézd, annak a srácnak milyen szexi kisugárzása van, vagy vmi hasonlót :D garantáltam lefagy a vigyor az arcáról.

az pedig h sorolta az egyéjszakáit sztem az kamu. lehet voltneki kb 1. vagy 2 max. csak nagyzolni akart.

2009. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen idióta, hitvány balfékkel szakítani kell, akármennyire fájdalmas. Legyen eszed. Láthatod jól, hogy szándékosan fájdalmat okoz neked, ez meg nem normális egy kapcsolatban. Ne engedd, hogy gúnyolódjon, megalázzon, légy okos lány.

Hogy mit veszel magadra, ahhoz semmi köze, ha miniszoknyát kívánsz viselni, azt vegyél fel. Próbál uralkodni feletted, ne engedd.

Egy arrogáns, öntelt szemétnek képzelhetem el csak. Meg hogy szeret...abban ne legyel annyira biztos. Ha meg talán mégis, egy nagyon beteges módon mutatja ki.

Rázd le, dobd ki, de mindezek előtt...nagyon jó lenne, ha jól kiosztanád, lebaxnád, megmondanád neki azt amit érdemel, és nem utolsó sorban...taslizd fel, de istenesen.

Azért csinálja ezt veled (azon kivül, hogy egy hülye barom enyhén szolva), mert úgy gondolja meg úgy látja, hogy ezt veled meg lehet tenni, mert eltüröd neki, mert tudja, hogy szereted.

Nagyon felháborító az eseted.

Szakítsál vele, néha az észre kell hallgatni, nem a szívre. Gondolkozz racionálisan.

Sok sikert!

2009. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam visszavágni egy pasis beszólással..de folytatja tovább.Pofont azért nem akarok adni neki tudom hogy reagálna. Mondtam neki ha szeretne ilyeneket nem mondana,nem volt részeg huhu mégcsak az kéne múltk akkor nagyon csúnyákat mond rám oktalanul..Én nem egy ilyen pasira vágyom aki mocskosul beszél meg más nőkről beszél a jelenlétemben "Megba.szok. mindenkit " beszólásokkal.FÁJ utána meg mondja nekem hogy én vagyok a legjobb csaj:((((,olyan kell aki tisztel és tiszta szívből szeret.Néha olyan aranyos odaadó és érzékeny tud lenni de amikor társaságba kerülünk kitőr a frász
2009. júl. 4. 13:10
 7/19 anonim ***** válasza:
A helyedben ráborítottam volna másfél liter piát, és beoltottam volna az egész placc előtt. Egy ilyen lúzer senkivel nem kéne foglalkoznod. Hagyod hogy megalázzon? Sztem ne alázkodj meg, és ne engedd hogy kihasználjon. Dobd a francba.
2009. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
átgondolom ,,,(síírok):/
2009. júl. 4. 13:12
 9/19 anonim ***** válasza:

amúgy hányéves a barátod? mertha még fiatal vanrá esély h kinövi :D haverok társaságába szokásuk a pasiknak ez a megőrülés, csakhogy menőbbnek tűnjenek. de ez leginkább a fiatalabbakra vall, úgygondolom a te barátod se lehet vmi idős.

egyébként igazad van h olyan barátot szeretnél aki tisztel, és odaadó, ez a normális, mindenki ilyet szeretne. és sztem te megérdemelnél egy ilyet.

gondold ezt át egy kcisit, ha tudsz, beszélj vele, h ez a viselkedés neked baromira nemjönbe, és még pár ilyet már nembiztos h elfogsz viselni...ettől lehet megijed kicsit és visszavesz. ha mégse, akkor valszeg túlságosan nemérdekli h mit beszélsz, ígymeg sztem nyugodtan véget vethetsz

2009. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

13:09-es vagyok.

Ne sírjál, tényleg nem érdemli meg.

Az előbb írtad, nem pofoznád fel, mert tudod mi lenne belőle. És mi lenne? Visszavágna?Annyi kéne neki! Ha véletlenül ilyen történne, tökön kéne rugni egyszerűen ilyen esetben...Hogy csillapodjon le, tanuljon rendet, meg tanulja meg, hogy egy nőt tisztelni kell.

Hány évesek vagytok?

2009. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!