Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a pasimat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a pasimat? Megőrülök! Pasik véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Mindig idegesít!!!Direkt ! TEgnap voltunk bulizni,, beszólt hogy nézzem hoyg hoygan rázzák magukat a csajok meg hogy miylen miniszoknya van rajtuk,( bezzeg nekem meg nem engedi meg hogy miniszoknyában legyek ,mert olyan k****s):(((((hogy mondhat ilyet?????? Ilyenkor mit válaszoljak?

A másik hogy nekem még a kapcsolat elején azt mondta hogy velem volt először,,tegnap meg olyanokat mondott:volt vagy előttem 5-6 ilyen egyéjszakás kalandja sorolta a neveket....szívem szakadt,,,most mit higgyek? kamuzik vagy tényleg így volt? amikor először voltunk együtt akkor nem annyira éreztem hogy annyira tapasztalt lenne a témáéban..jaj olyan rossz ...annyira fáj az egész pedig Szeret! Meg én is Szeretem! DE miért kell a másikat idegesítenie? Én ilyeneket nem csinálok vele!Szakítani fájdalmas lenne.Adjatok tanácsot!!!!


2009. júl. 4. 12:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ő 20 én 19

amikor csúnyán beszél velem (ritkán buliban)meg otthagy mert egyszerűen ideges (nagyon féltékeny típus amúgy) akkor mit csináljak? bújjak? legyek kedves hogy rájöjjön hogy milyen hülye is valójában?Vagy legyek osztó? Beszéljek vele én is csúnyán?Ő olyan hangulatember, de a szüleim is mondták hogy az öltözködésemet ne ő diktálja már.Tegnap a bulira fel akartam venni egy felsőt ami olyan hogy nem kell hozzá melltartó de végül lecseréltem mert egyből az jutott eszembe hogy na mit fog mondani:((((PAsik ti nem szeretitek ha a barátnőtök csinos? Nem azt mondom hogy legyen kint mindene de azért én pl szeretek felvenni olyan csinos ruhákat amiben jól érzem magamat.Én attól nem fogom megcsalni !

2009. júl. 4. 13:27
 12/19 A kérdező kommentje:

néha olyan gyerekes ezt már más is mondta....de ugye nem neki van igaza?

már egy pasival sem merek beszélgetni...mert én akkor már ku.rva szemét ribanc vagyok...

most hogy ezeket szépen sorban szedem össze hogy mik is a problémák,elszomorító....

2009. júl. 4. 13:30
 13/19 anonim ***** válasza:

13:09es és 13:35-ös vagyok.

Kedves kérdező: Te szeretsz szenvedni?

Ha nem, mondtam már mit kell tenned. Hagyd a fenébe!

20 évesen a pasidnak, lehetne több esze. Nem tisztel téged!

Ha meg vele maradsz, te sem tiszteled a saját személyed. Értsd meg...

2009. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegénykém:S:S Figyelj. A srác lehet h szeret, de e tiszta szívéből. És lehet, h a haverok előtt akar enő leni (ha társaságban) vannak ezeka beszólások. Ha még1× megteszi, mondd neki h hará akk menj azt ba.szd meg őket... ha ő így beszél.. és ülj le vele és beszéletek. valamint ő ne mondja mrá meg h te mit veszel fel... ha k.vás ha nem pasik ezt féltékenykedésből csinálják néha.. az ő csaja csak az övé címen, de közbe másoknak szólogat be meg mindenkit stíröl.. ha meg nincs más akk éppen jovagy te.. :S ez nem joo. tudom, nagyon fáj egy szakítás, ha nem is szereted...:S mert idáig volt vki.. aki azért mindig ottvolt.. nem kell először szakítani. bszélj vele. v adj ultimátumot. ha nem megy semiképp, ismerkedj, miközben ő van. de én pl tuti kidobnám..:S hát sok sikert! és legyen jobb kedved! :) majd írhtasz,, h mivan veletek!:)
2009. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem szeretek szenvedni!:)Amikor együtt vagyunk kettesben akkor minden okés de amikor kimozdulunk akkor lesz csak a "nagy buli"amúgy nem a haverokkal voltunk szinte nem is ismertünk senkit sem..Azt akarja hogy féltékeny legyek mert ezáltal azt hiszi hogy akkor én szeretem.És ezek a kitörések azért vannak (csúnya beszéd beszólások) mert én vmi "rosszat csinálok" mondjuk kihívó ruhát veszek fel,("Tudom hogy ezt nem azért vetted fel hogy nekem akarj tetszeni" :F)Vagy véletlenül egy férfi nekem jön ("Miért nem állsz jobban mellém?")és ezekből kezdődnek a bonyodalmak.....De már tegnap is megmondtam neki hogy ez engem zavar ,meg a múltkori eset is felkavart,,még könnyeztem is........
2009. júl. 4. 13:51
 16/19 anonim ***** válasza:

a pofon hidd el,hatásos...ha visszaüt,akkor van ok kidobni,és normálisabbat keresni...

ha nem üt vissza,akkor elgondolkodik,és abbol már bármi jo lehet...

mutasd meg h téged nem lehet megalázni,irányitgatni...(ok,tudom,h lehet,engem is lehet,de neki ezt nem kell tudni,h neked jobban fáj őt bántani)

igenis lehet ő ugyis "macsó",h közben veled is normális társaságban is..

22/L

2009. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Keress mást, nem érdemel meg, monnd meg neki, h. vagy megváltozik, és nem szól bele mindenbe vagy vége. Mást ilyen helyzetben nem lehet tenni. Ha valóban szeret meg fog változni, ha nemet mond, lapát.
2009. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dehogy szeret. Csak a határaidat próbálgatja.
2009. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kérdező csaj tipikus példája annak, hogy ha félvállról veszünk egy lányt és le se szarjuk, akkor oda lesz értünk. De mond, kedves kérdező, miért csináljátok ezt? Miért kell veletek bunkónak és lekezelőnek lenni ahhoz hogy ennyire megbolonduljatok értünk? Miért nem elég a szeretet, az őszinteség, a jóindulat, és ha valaki önmagát adja?
2009. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!