Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki egyedül tengeti életét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedül tengeti életét, és most egyedül van otthon, nem rossz érzés hogy itt a jó idő, mi meg punnyadunk egymagunkban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 00:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én most egész hétvégén egyedül voltam és tök jó volt,végre nyugalom.Ilyen 100 fokos hőségben meg amúgy sincs semmi kedvem kimozdulni.Inkább este,akkor nagyobb kedvem van élni és inkább akkor zavar,hogy nem ér rá soha senki.A jövő hétvégén 3 napot leszek egyedül és már várom:)Amúgy egész nap tanulok,úgyhogy nagyon nincs sok időm azon merengeni,hogy milyen pocsék érzés a magány.
2012. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Inkább jó érzés, hogy senki sem mondja meg hogy hova menjek meg nem csinál számomra unalmas programot. Nem punyadok, és nem is unatkozom. Van eszem és e tudom foglalni magam mindig.
2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én szeretek egyedül lenni. Persze vannak barátaim, de néha jó az üres szobámban lefeküdni az ágyra egy kis rockot nyomni, és csak nézni a plafont vagy gondolkodni. Esetleg egy meleg nyári napon kinyitni egy könyvet, és olvasni. Persze szeretek a barátaimmal is lenni, de nincs rájuk akkora igényem, mint másoknak. Van, hogy egyik barátommal sms-zgetek. :) Az is jó tud lenni. :) Úgyhogy nem nem rossz érzés. Persze ha az embernek vannak barátai.... :D
2012. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
NEm rossz érzés, mert arra kell gondolni, hogy a többiek élete sem ér többet. Eltelik ugyanúgy, ugyanoda jut és kész. Ha nem utálod az egyedüllétet, esetleg utálod a társaságukat a többieknek mint én, nem birod elviselni azt a sok vihorászó népséget, akkor nyilván nem rossz. Ha meg vágyik a társaságra, akkor nyilván rossz. Én nem vágyok ilyesmire ,mert az örületbe kergetnek, akárcsak a szúnyogok.
2012. jún. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!