Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyik napról a másikra azzal ált elém, hoy elhidegült tőlem és már nem szeret úgy mint a kapcsolatunk elején. Mit tegyek, hogy vissza kapjam őt, hogy újra érezzen irántam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előző válaszolóval. Ha a lány már nem érzi azt, amit régen, akkor felesleges feleleveníteni a múltat, mert lehet, hogy ideiglenesen megint fellobban benne a szikra, de az csakis a közös emlékek miatt lesz, és csak ezek miatt nem érdemes együtt maradni még 10 év után se! Attól még az a probléma, amit talán ő sem tudna megfogalmazni, de amit ő megérzett és ami miatt szakítani akar, ugyanúgy megmarad, és később, talán csak évek múlva kiütközne a kapcsolatotokban, veszekedések lennének, és ha lesznek gyerekeitek, az ő életüket is tönkretennétek. Szerintem engedd el a lányt! Ha nem szerelmes beléd, akkor fölösleges magadhoz láncolni, mindkettőtöknek csak ártanál vele.
2009. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen megint itt tartunk itt sírnak a nők hogy miért ilyen szemetek a pasik de mégis 20 ból 19 kapcsolatból a nő lép ki….NE!! akard visszakapni az én párom 6 év után 2hónapja mondta ugyanezt mindene megvolt telek ,bolt…..+ szerető ember…sajnos biztos hogy van valakije ..mert csak a nők ilyenek egy férfi higgadt és mérlegel…az én exem másnap elfordította a fejét és meg sem ismert 6év után mert lett neki egy 5 évvel fiatalabb kis p.cs csávója…

Tönkretett anyagilag érzelmileg nem néztem volna ki belőle szerintem te sem a tiédből..

Tegnap volt a 25.ik szülinapom annyit sem írt hogy ba.d meg… mától kezdve már nem látok semmi reményt és különben is miután tudom hogy mással volt minden értelemben azután már sosem kellene…egy nagyon fontos dolgot jegyezz meg!! Minden férfiben van büszkeség ilyenkor, én megcsináltattam a kocsiját teletankoltam és úgy adtam vissza.. tudod kár volt, ha más kell neki és nem értékeli akkor nem kell mert nem érdemli… olyan nehéz elképzelni hogy 10 évig veled volt minden este vele feküdtél ismered minden anyajegyét tudsz róla mindent és mégis képes erre és csak ámulsz hogy ki ő. Én sem hittem volna sok alkalom volt de sosem csaltam meg és mégis képes erre hogy a legelső emberrel lelépjen…sajnálom a 10 évet és az én 6 évemet is nagyon nehéz reggel úgy kelni hogy az első gondolatod ő és hogy nem bírok ránézni más lányokra és nem érdekelnek…és azt látni hogy a kocsija egy ház előtt állt és hogy éppen ott bent mit csinálhat… meg kell tanulni elfelejteni nem élhetünk a múltnak mert nem látjuk a jövőt…ha létezik olyan hogy „igazi” akkor az nem ő volt az igazi nem hagy el veled van életed végéig kitart melletted…Hát igen ezek a NŐK!!!!!

2009. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!