Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok rendes férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok rendes férfit aki családot is akar?

Figyelt kérdés
Már az is ciki hogy itt teszem fel ezt a kérdést, de hátha jönnek jó ötletek :)
2012. jún. 18. 18:04
1 2 3 4 5 6
 21/59 ASOT ***** válasza:

nem a 100.000 ft-on volt a hangsúly, hanem azon, Hogy HOVÁ JÖN A GYEREK! Hogy legyen egy biztos hely egy biztos jövedelem.


És hát lényeg h mind a 2 fél akarja azt a gyereket...mert ha csak az 1-ik az nem jó.


A másik lényeg az, hogy "egy férfi nem csak akkor rendes illetve érett vagy normális ha családot akar"

2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

A gyereknek volna hová jönnie :)


Csak mindig mellé fogok.

Rendes a pasi meg minden, de én már családot akarok ....

2012. jún. 18. 18:33
 23/59 A kérdező kommentje:

Na ,mindegy :) A válaszokból elég is volt ,köszönöm mindenkinek :)


Más se tudna már mást írni ..:)

2012. jún. 18. 18:35
 24/59 ASOT ***** válasza:

hát nem....


de ne add fel! biztosan van ilyen.


Lehet hogy nem az első pasi lesz ilyen akit majd legközelebb megismersz hanem a 10. ezért nem szabad 1 pasi vagy egy nő után feladni a dolgokat :)

2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

Asot :)


Köszi :) :) :)

2012. jún. 18. 18:42
 26/59 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanott, ahol a rendes lányok, akik családot akarnak: otthon a párjukkal.

Komolyra fordítva a szót: jobb esetben egy férfi 30 év alatt eljut oda, hogy családalapításra adja a fejét, de hacsak nem vág belé az érzés, hogy téged akar gyermekei anyjának kell pár éve, (és pár hullámvölgy,) hogy ezt bevállalja. És azért az utóbbi a gyakoribb eset.

2012. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

34 vagyok és nem akarok gyereket. Soha. Nem érdekel.

34 ffi

2012. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

26-os.


Jah voltam már én itt "otthon a párommal " mégse akart családot :)


De köszi a választ :) akkor maradok a 30-as korosztálynál :D



27-es. Te miért nem akarsz soha gyereket? Pedig egy áldás :)

2012. jún. 18. 22:22
 29/59 anonim ***** válasza:

#26 vagyok

Először ne értettem amit írtál, de aztán elolvastam a saját válaszom, és értelmet nyert a tiéd is. Ebből is látszik, nem kellene rám hallgatnod.

Keress egy épphogy huszonévest, akit az ifjonti hév, és a szerelem elbolondít annyira, hogy mostazonnal gyereket akar tőled. Vagy még inkább: próbálkozz késő harmincasoknál, azok már nem vesztegetik azzal az időt, hogy kitalálják, működne-e, hanem inkább kihasználják az adódó lehetőséget. :D

2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ utána egyedül maradjak a gyerekkel ? ennyi erővel adhatnák fel egy hírdetést hogy csináljon valaki nekem egy gyereket :D :D :D


A 30as nem gondolkodó sem jó.....ajaj lehet bennem van a hiba? :D

2012. jún. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!