Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok rendes férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok rendes férfit aki családot is akar?

Figyelt kérdés
Már az is ciki hogy itt teszem fel ezt a kérdést, de hátha jönnek jó ötletek :)
2012. jún. 18. 18:04
1 2 3 4 5 6
 11/59 aszomszedneni ***** válasza:

nekem van családom már így is , viszont saját családot is szeretnék , majd persze, csak ahhoz kellene egy jó "alap" ami valószínűleg 30 éves korom előtt nem lesz meg , szóval addig nem nagyon foglalkozok ezzel a gondolattal .. .


f26

2012. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
Hát engedjék ki... igazából nem ártanak senkinek, nem? :) Aki okos az elengedi a füle mellett. Aki pedig komolyan veszi.. hát majd hozzászokik. Farkastörvények uralkodnak. :D
2012. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Kedves ASOT.


Megvan a havi 100.000 ft de még így se :/ Pedig nem vagyok csúnya, de mindig (ez már a következőnek is szól) a szuttyókat fogom ki ,vagy azokat akik bizonytalanok,pedig már közel vannak a 30hoz...

2012. jún. 18. 18:18
 14/59 A kérdező kommentje:

12-es.


Ez a barátnős sztori már kilőve :/

2012. jún. 18. 18:19
 15/59 A kérdező kommentje:
Én se 30előtt gondoltam. Mint írtam eddig 30körüliekkel próbáltam az életet...de annyira bizonytalanok hogy már az agyamra mennek.
2012. jún. 18. 18:21
 16/59 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást tenni, mint


Várni csak várni, mindig csak várni

Végül az asszonyból vénlány marad.

2012. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Azért annyire se buta , se ronda nem vagyok hogy várjak és várjak. :)


Inkább keresem és keresem :)

2012. jún. 18. 18:22
 18/59 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak egy módon bizonyíthatod be...


Képet kérünk! :D

2012. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Bárhol tényleg... Csak nem biztos, hogy tőled. Én is annyira szeretném már megtalálni azt a férfit akivel később ennyire előre lehet tervezni. Sok múlik a pénzen is, de szerintem vállalhat már egy nő akár 25 év körül gyereket, sőt az a legjobb kor rá. Anyagiakat tekintve meg besegíthetnek a szülők is vagyis nagyszülők. :D.

Normális család nem csinál problémát egy ilyen örömteli dologból...


21/N

2012. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Énnnemrég töltöttem be a 25öt és már szeretnék :) :)

Ha nem tőlem akkor ne engem fárasszanak évekig :D



Kép? Ha ha :D nem fogom ide kitenni magam :)

2012. jún. 18. 18:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!