Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány közül hogy döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közül hogy döntsek? Hogy válasszak?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetbe kerültem hogy 2 lány közül választhatok. Az egyik lányt szeretem de amikor próbálkoztam nála egyszer csak összejött mással, és átvert de most meg visszajött hozzám hogy ne haragudjak mert hülye volt meg magyarázkodott, de én utána más lányoknál is próbálkoztam és pont mire visszajött kialakult egy másik lánnyal hogy közelebb kerültünk egymáshoz de belé nem vagyok szerelmes. Ha az első lány akibe szerelmes vagyok nem b*szott volna át akkor őt választanám de így nem nagyon bízok benne, a másik lány meg teljesen odavan értem de ő nem is tetszik annyira.

2012. jún. 18. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szereted úgy azt a 2. lányt akkor ezt közöld vele, ha normális meg fogja érteni :) Csak ne hitegesd mert az a legrosszabb. És tényleg beszéld meg vele, ne csak ne szólj hozzá többet :)
2012. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy mi lesz ha az elsőt választod: Behúzott farokkal mész vissza... mi az hogy csettint is máris visza mész? Ezzel azt érnéd el, hogy tudná, hogy bármit megtehet. nem tisztelne egy csöppet se.


A másodikat meg nem szereted azaz nem tetszik neked. Rosszabb lesz ha nem most mondod meg, hogy nem tetszik.

2012. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem a másodikat válaszd. igaz, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt, de az első lány már egyszer átbaszott, ráadásul valószínűleg a másik srác dobta őt, gondolom ő se jött ki vele túl jól.

a második pedig tetszik neked, és ahogy kiveszem te is tetszel neki, nem feltétlenül kell rögtön szerelmesnek lenned belé, ha tényleg összeilletek, majd kialakul.

2012. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!