Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvallalnatok, ha egy vilagszerte ismert emberrel jarnatok?

Figyelt kérdés

Edesapam munkaja miatt 5 eve kulfoldon elunk, es mefismertem valakit meg akkor. Azota ez a valaki befutott, szinte az egesz vilagon ismerik. Fel eve alkotunk egy part, es felvetette az otletet, hogy mi lenne, ha bemutatna. A masik dolog meg az, hogy van egy Marketingbaratnoje, tehat eloszor azt is tisztaznia kell. Kicsit tartok ettol az egesztol. A kerdeseim:

Milyen elonyei es hatranyai vannak Szerintetek annak, ha ez a dolog nyilvanossagra jut?

Ti mit gondolnatok a kedvenc sztarotokrol, ha kiderulne, hogy a hires baratno csak reklam volt?


2012. jún. 20. 15:58
1 2
 11/19 Pj0tr ***** válasza:

Egy 90%ban azonos kérdés már volt legalább egy. Szóval akkor:

1) Te irogatsz mindig kicsit változtatva

2) Titokban minden 2. magyar nő egy világhírű színésszel jár


Hmmm...

Az is lehet, hogy fake kérdés...

2012. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te Justin Bieberrel jársz. Hiába tagadod. Szerintem ne vállald fel.
2012. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Amikor kiirtam a kerdest, nem irta, higy lenne hasonlo. De elkuldhetned a linket, megneznem, neki mit tanacsoltatok. Es nem, nem vagyok fake, nem az a kedvenc idotoltesem, hogy hulye kerdeseket talaljak ki...
2012. jún. 20. 17:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Matolcsy világszerte ismertté vált egy ideje...
2012. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, ki az a Matolcsy...
2012. jún. 20. 17:33
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a privat valaszolonak:) Igen, valoban ez lenne a legjobb megoldas. Eloszor "szakit" aztan par honap elteltevel bemutat. Igy senkinek nem kell megtudnia sem a marketingbaratnot, sem azt, hogy ez a dolog mar honapok ota tart. Kar, hogy nem itt irtal, igy nem tudom pontozni a valaszodat:( Megegyszer nagyon koszonom, hogy irtal!!!!
2012. jún. 20. 18:04
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki vagy. Ha privátban megírod az illető nevét, akkor még nem tudok semmit.

Csak azért kérdeztem, mert tényleg gyakran van itt ilyen kérdés. Ahhoz képest gyakran, hogy tényleg nagy sztárról legyen szó.

2012. jún. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mert ha itt leírod a nevét akkor aztán mindenki tudni fogja, hogy ki vagy. egy anonim oldalon, egy névtelen felhasználó vagy
2012. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ:


Először is a hirességnek a nyilvánosságra beleegyezést kell adni különben igen nagy bajba is kerülhet maga az aktuális még egyenlőre titkos barát/barátnő ha ellocsog a szája


Amennyiben viszont a hiresség maga úgy dönt, hogy nyilvánosságra hozza a dolgot akkor semmi gond


Egyébként necces a dolog mert onnantól kezdve ismert lesz mindenkinek az ember arca és ez nem túl jó dolog véleményem szerint sem a barát/barátnő felé sem pedig a sztár felé feltétlen

2013. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!