Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a tudósok világszerte...

Ha a tudósok világszerte rengeteg módszert fedeztek fel a fogyáshoz és izomépitéshez, mért van az hogy ő maguk vagy ojan soványak, hogy majd összeroppannak vagy nagyon kövérek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 19:09
 1/3 QuestionMan válasza:

Ez a kerdes nagyon egyszeru:-tudja mit tett bele kulonfele mereganyagot ami art a szervezetnekezert nem veszi be o maga.

-hat tesem neznel ki jobban ha egesznap egy gep elott vagy egy asztal elott rohadnal(aki elotte szeretett enni az meginkabb fog, aki meg azelott sem volt nagyevo az meginkabb abba hagya mert a munka lefoglaja).

2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm, 175 vagyok és 63 kg, voltam 1 hónapja, saját diétát és edzés programot álitottam fel és most 66 kg vagyok valamint a hasizmaim kezdenek megjelenni, előtte pedig nem..mielőtt a saját kezembe vettem volna a dolgokat, nemfogytam 1 kilót sem, akármit is csináltam, ezért kérdeztem.
2012. máj. 29. 23:27
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

Legtöbbször ezeket a szereket nem tudósok találják ki, csak néhány "lelkes" üzletember dobál össze mindenféle táplálékkiegészítőkben használt anyagot (most ne vegyük a drog alapú illegális adipexet), majd hatalmas marketing hype-ot kanyarint köré, hogy elhitesse a naív és lusta emberekkel, hogy az a szer csodát tesz. A vevőknek meg általában elég a remény, az eredmény már nem fontos.


Módszerek - ezekben is nagy a káosz. Pl a 90 napos marhaság mindenféle tudományos alapot nélkülöz. Szóval én nem mondanám, hogy ezeket tudósok találják ki. Az orvosok meg el vannak köteleződve az orvoslátogatók és a gyógyszergyártók felé, ők a legritkább esetben mondják azt, hogy "máshogy kéne élned haver és akkor nem lennél beteg".

2012. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!