Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (kicsit hosszú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kicsit hosszú a magyarázat, bocsánat)

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt megerőszakoltak, de még mindig nem tudtam feldolgozni. Pszichiáterhez járok, gyógyszert szedek. De nem érzem azt, hogy jutnék egyről a kettőre.

Volt egy 1,5 éves kapcsolatom, a volt párom nagyon diszkréten kezelte a történteket, és nagyon megértő volt. Vele több mint fél éve szakítottam. Most megismerkedtem egy fiúval, de neki én vagyok az első barátnője. Tudom, hogy nem vagyok egyszerű eset, és félek, hogy a bizonytalanságommal, és a rettegésemmel az összes önbizalmát lerombolom. Mit tegyek? Mondjam el neki, hogy mit tettek velem, és vállaljam annak a lehetőségét, hogy inkább elhagy, vagy próbáljam titkolni?

Nem akarom, hogy rosszul érezze magát miattam. Arról tud, hogy gyógyszert szedek.

Mindenkit szépen kérek, hogy csak normális válaszokat írjatok!



2012. jún. 20. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miért ne mondanád el neki? miért hagyna el emiatt?

szerintem mondd el neki meg fogja érteni

semmi problémát nem látok, azonkívül hogy sajnálom hogy ez történt veled

2012. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele 100%-ig őszinte. Megérdemli hiszen a párod. Hogyha ő meg nem fogadja el ezt akkor ő meg téged nem érdemel meg. Persze ez egy vélemény sok sikert neked a megoldáshoz.
2012. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp mond el. Ez egy jó próbai is arra h milyen ember valójában. Ha normális akkor nem fog emiatt elhagyni hanem mindenben támogat. Nem hinném h ha magadba nézel akkor szeretnél egy olyan emberrel lenni aki előtt titkolózol.

Sajnálom hogy ez történt veled. Szomorú h ilyenek megtörténhetnek.

2012. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 okoska31 ***** válasza:
Egyetértek abban, hogy meséld el neki. Még azt is mondhatod neki, hogy nagyon nem szeretnéd, hogy másképpen bánjon veled (ha eddig megfelelt),mint addig, de szeretnéd ha értené, ha esetleg valamilyen szitura másképp reagálsz érthető okból.
2012. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Ha igazán szeret, akkor nem fog elhagyni! Ne félj! Biztos, hogy melletted fog maradni, és nem fog elhagyni! Szerintem még inkább fog hozzád vonzódni, és még jobban megfog védeni! Légy vele teljesen őszinte, az egy igaz kapcsolat alapja. Sok sikert, és ne félj.
2012. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mond el neki szerintem,de vigyázz vele,mert én ha megtudnák ilyet aki téged bántott azt megkeresném és földig verném.
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6-al egyetértek!
2012. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Ezzel is csak azt bizonyítod, hogy megbízol benne. Az meg mindenképp növeli az önbizalmat.
2012. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond el neki, ennyit megérdemel, és ha tényleg szeret, abszolút meg fogja érteni!

Az is biztos, hogyha nekem mesélné el a barátnőm, hogy ilyet tettek vele, akkor bizony jönne a Vendetta...

2012. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Én is erre hajlottam, hogy mondjam el neki. De ha megengedtek még egy kérdést, hogy kérdezzem meg? Álljak elé, és tényszerűen közöljem, és kész? Vagy meséljek el neki mindent?
2012. jún. 20. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!