Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (kicsit hosszú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kicsit hosszú a magyarázat, bocsánat)

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt megerőszakoltak, de még mindig nem tudtam feldolgozni. Pszichiáterhez járok, gyógyszert szedek. De nem érzem azt, hogy jutnék egyről a kettőre.

Volt egy 1,5 éves kapcsolatom, a volt párom nagyon diszkréten kezelte a történteket, és nagyon megértő volt. Vele több mint fél éve szakítottam. Most megismerkedtem egy fiúval, de neki én vagyok az első barátnője. Tudom, hogy nem vagyok egyszerű eset, és félek, hogy a bizonytalanságommal, és a rettegésemmel az összes önbizalmát lerombolom. Mit tegyek? Mondjam el neki, hogy mit tettek velem, és vállaljam annak a lehetőségét, hogy inkább elhagy, vagy próbáljam titkolni?

Nem akarom, hogy rosszul érezze magát miattam. Arról tud, hogy gyógyszert szedek.

Mindenkit szépen kérek, hogy csak normális válaszokat írjatok!



2012. jún. 20. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha elmondod, akkor ne titkolj el semmit. Könnyebb lesz neked is, hidd el. Állj oda elé, vagy üljetek le a kanapéra egymás mellé, és mond el neki. Biztos vagyok benne, hogy meg fog érteni, és támogatni fog. (Ha pedig mégsem, akkor annyit is ért.)

16:59-es voltam.

2012. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ültesd le és mond meg neki h mi van. Részleteket csak akkor ha kérdezi sztem
2012. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem tönkrementek azok a kapocsolatok amelyiknél elmondtam...vagy azért mert érzéketlenül kezelte vagy azért mert túl lelkizte...nekem 5 évig nem volt utána párkapcsolatom...aztán jöttek a pár hetesek (3db) (nem feküdtem le velük mire oda jutottunk volna inkább szakítottam, de nekik elmondtam) és megfogadtam hogy soha többet nem mondom el a barátomnak ha még lesz (megváltozik a helyzet). Aztán most volt egy 2 hónapos kapcsolatom család közeli barátja évek óta ismerjük és nagyon jól el is voltunk amíg le nem támadott...hiába mondtam neki hogy hagyjon békén nem szedek fogamzásgátlot nem nagyon hatotta meg...most ugyan ott tartok ahol elkezdtem...Én azt tanácsolom, hogy ne mondd el még...biztos nem hagyna el, de megnehezítenéd a dolgát. Én személy szerint befejeztem a párkapcsolat keresést úgy döntöttem boldog életem lesz a kutyáimmal is...a tanulópénz megvolt egy életre...(az biztos, hogy a férfiaknak nem jelent semmit (vagy csak pár órát-napot sajnálkoznak, illetve azokat se tudja úgy megérinteni akivel nem fordult elő a dolog, nem úgy látják az egészet) De ez csak a Te döntésed, hogy elmondod-e vagy nem, hogy neked ez mennyire kellemetlen...én amikor elmondtam úgy szégyeltema pofámat hogy én kezdtem el távolodni a barátoktól...
2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Missi_Key ***** válasza:

ne haragudj de ha finoman írok csak anyira jutunk mint a pszichiátereddel..semmire

szal...


légy logikus. megtörtént ok, és meg is történhet, de csak egyszer élsz, ha félelemre pazarlod jó szar lesz.

ez olyan mint hogy mások félnek egy olyan állatól amit te szeretsz, mit mondanál nekik, pl egy pókfóbiásnak, vagy mit tanácsolnál annak akinek meghalt valakije, és képtelen továbblépni, nos, mondd ezt most magadnak, mert olyan nincs hogy nem dolgozod fel..azért van az agyad hogy ezt megtedd, értem én hogy érzelmek, de a döntés nálad van, és nem annál aki megerőszakolt, mert innen már elengedett és már csak te tartod magad "lefogva" a félelmeid által...

2012. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!