Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az életnek társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek társ nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 08:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül is lehet értelme az életnek, viszont barátok nélkül nem..
2012. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
A 10/11 nagyon okos dolgot írt. Én kiegészíteném azzal a régi bölcs mondással, hogy boldog kapcsolat két boldog ember találkozásakor alakul ki. Boldog kapcsolathoz két boldog ember kell. Ha ezek találkoznak még boldogabbak lesznek. De ha két boldogtalan ember találkozik akkor nem valószínű hogy kigyógyítják egymást a boldogtalanságból, hiszen mindenki csak azt tudja adni amije van.
2012. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Nagyonis van, de párral könnyebb. Na nem azért mert ágyba lehet menni vele, hanem amúgy is, bár a maiak ezt nem tudják aztán jól tönkre is megy a kapcsolatuk.

Azta, 24 évesen? én 34 évesen se. utólag belegondolva nem is illettem össze senkivel eddig igazán akibe szerelmes voltam.

2012. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Ha olyan az illető beállítottsága, akkor van értelme, de amúgy meg csak szenvedés lesz, mert hiányozni fog valaki mindig.
2012. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Sose voltam az a ,,minden nap legalább 5 csajjal ismerkedek meg" típus, és lehet ez okozta eddig a vesztemet. Gondoltam, hogy jönnek maguktól a női ismerősök, de tévedtem.
2012. jún. 24. 11:42
 16/41 anonim ***** válasza:

24 éves vagy, nem 24 éve keresel párt... Gondolom én...

Max. 9 éve, ha 15-től vesszük. Elég már ebből a rinyálásból, nekem beteg a bőröm, mégis találtam párt magamnak, mert nem adtam fel, mentem, mentem, mentem, nem csattantam a padlón a köcs*g férfiak miatt, ha épp bunkón utasítottak el.

2012. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Jó, hát te nő vagy, neked mennyivel könnyewbb dogod van. Nekem 24 éves ,,férfiként" már annyi az egész párkeresősdi játéknak...
2012. jún. 24. 12:04
 18/41 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd, hogy egy nőnek könnyebb... lehet, hogy egy pasinak semmi nem jön össze jó ideig, de egy nőt meg sokan kihasználnak, és hitegetnek, mielőtt normális kapcsolatra talán. és hidd el, hogy az sem kellemesebb.
2012. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Miért is ne lenne egy nőnek könnyebb? Ha szexelni akar, akkor egyből felkínálja magát, és ha megbízható partnert keres, lehet, hogy kifog egy legalját, de utána válogathat a többi jelentkezőből, ráadásul egy tucat szempont alapján, melyek nagy részének a legtöbben nem tudnak eleget tenni, mint pl. több százezres fizetés, kocsi, és óriási társadalmi státusz. Biztosan fárasztó egy idő után, de bőven megvan az esélye arra, hogy találjon olyasvalakit, aki számára megfelelő. Én meg tapasztalatlan szűz férfiként teperhetek mint az őrült, ígyis-úgyis elküld az összes nő a fenébe, így prostituáltnál kezdhetem a pályafutásomat.
2012. jún. 24. 12:34
 20/41 A kérdező kommentje:
Egyikőtök se sajnálna meg egy kicsit se, az hótziher, hanem úgy lennétek vele, hogy dögöljek meg egyedül, én a nagy lúzer senki.
2012. jún. 24. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!