Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az életnek társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek társ nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 08:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Senkitől nem várhatod el hogy szeressen.
2012. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Nem is várom el, hogy mindenki szeressen, de mit kezdek úgy az élettel, ha egy nő se fog soha szeretni? Teljesen egyedül, például karrieristaként mi értelme élni, hogy nincs szinte semmilyen lelki támasz? Mindenki rászorul erre, még a legnagyobb alfahím is, mert ő is emberből van, vannak érzelmei ugyanúgy, még ha véka alá rejti is.
2012. jún. 24. 12:43
 23/41 anonim ***** válasza:

sajnálatból senki nem lesz együtt veled, ha meg te erre vágysz, akkor szánalmas vagy. amúgy meg miért sajnáljon bárki is, hiszen te így is egy önsajnálat halmaz vagy, sajnálod te magadat eleget.


te mondtad, hogy elhanyagoltad a csajozást, akkor nyilván nem teperhetsz annyira.


de te meg most prostit írtál... már ne is haragudj, de az, hogy TÁRS-at akarsz (szerelemre épülő párkapcsolat, amiben a szerelem kiteljesedése a szex), más és bonyolultabb dolog, mint az, hogy csak végre szexelni akarsz egy jót...


de elárulom neked, egy ilyen önsajnálat és búkupac tényleg nem kell senkinek. vagy változtass, vagy tényleg tegyél le a barátnőkeresésről.

2012. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Szerelemre épülő párkapcsolat ebben a világban? Hol élsz te?
2012. jún. 24. 12:45
 25/41 anonim ***** válasza:
Az ékezetekből ítélve Magyarországon, vagy vitt magával magyar billentyűzetet.
2012. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne olyasvalamit felmutatnom, amivel nem csak magamnak, hanem másoknak is tudnék örömet szerezni. Perpillanat nincs is ilyen, így nem értem, mire fel mutassak magabiztosságot.
2012. jún. 24. 12:47
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

nekem 4 éves szerelemre épülő párkapcsolatom volt, de lehet én vagyok a hülye... ha szerinted nincs ilyen, akkor eléggé elcseszett ember vagy. tényleg menj prostihoz. azoknak legalább nem okozol lelki fájdalmat, ha átvered őket.


társ... az persze. neked csak szexpartner kell.

2012. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Hát az alapján, amit írtál és ahogy hozzáállsz a nőkhöz, nem csodálom, hogy nincs társad. Szerintem változtass ezen a hozzáálláson, ne általánosítgass, mert így a normálisakat is el fogod üldözni.
2012. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva örülnék szexpartnernek is, csak legyen már némi közöm a nőkhöz.
2012. jún. 24. 12:56
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

tessék mondtam én hogy magadban keresd a hibát:


sose volt még párkapcsolatod de már elítélet a nőket a hallott sztereotipiáktól...


ez a minden nőnek gazdag autos lakásos magasrangú csávó kell ugyanolyan előítélet mint a férfiankál a nagymellű mégis vékony cicababa aki a sport autó mellett pozol...


ha elfelejted ezt a sztereotipiát és változtatsz a kisugárzásodon akkor már is lesz esélyed csajozni...


23 évesen eddig két hsszú kapcsolatom volt, mindkettőben a fiú "minuszról" indult mert hitele volt ( a másodiknak 4 is) mégis összejöttem velük, és nem azért szakitottam velük mert csorók voltak..


a nőknek (legalábbis nekem) céltudatos pasi kell, aki tud bánni a pénzel, aki tud akkor is sporolni ha csak a minimálbért keresi meg. felméri hogy mi fontos az életben és mi nem, vállalja a tettei következményeit (és nem az van hogy van hitele de a törlesztő fizetése helyett inkább elmegy szórakozni minden hétvégén, vagy olyan dologra költi ami nem is kell neki, nincs is értelme aztán meg sopánkodik hogy nő a törlesztő)


nekem nem kell hoyg legyen kocsi vagy saját lakás, még az se kell hogy munkjáa legyen (mármitn ha tanul még) ha látom hogy lehet vele alapozni, fel tud készülni a jövöre és a nem várt kiadásokra


nem a plasztikok közt kell keresni, mert azok között csak ilyeneket találsz...

2012. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!