Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretnénk összeköltözni, de kb. még fél évig ez nem lehetséges. A barátnőm nem akar várni fél évet arra, míg tudok költözni. Nem tudnátok valamit mondani, amivel esetleg megoldható lenne, hogy együtt maradjunk? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Még nem fejeztem be az iskolát, decemberben államvizsgázom, addig nem tudok költözni( anyukám se megy bele, mert azt mondja, akkor nem tudok koncentrálni majd a tanulásra).

Ő nem tud költözni velem, hogy addig is együtt legyünk.

Egyáltalán nem akar távkapcsolatot, nem akarja kivárni ezt az időt, hogy utána együtt lehessünk.

Bármilyen ötletet elfogadok, ami esetleg segít megmenteni ezt a kapcsolatot( kivéve azt, hogy hagyjam, hogy vége legyen). Nagyon szeretjük egymást. Nem akarom elveszíteni Őt!


2012. jún. 26. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, ezért leírom, hogy az én káromon tanulj, ne a sajátodon.

Mondd meg neki kerek perec, hogy nagyon szépen kéred várjon meg, mert addig nincs értelme elköltöznöd, amíg le nem államvizsgázol. Te is nagyon szereted őt, de ezt meg kell értenie. Mi az a fél év ahhoz képest, hogy áv után egy diploma és az azzal járó állás mellett szépen elkezdhetitek építeni a közös jövőt, amiben még minimum 50 évet élhettek! Ehhez képest fél év nevetségesen rövid! Legyél komoly és htározott, ne tudjon érzelmileg zsarolni. Mondd, hogy neki kell döntenie. Te amint végzel hajlandó vagy költözni. Ha neki ez nem jó, akkor szakítson.

Hidd el, hogy rögtön visszább vesz az arcából, mert meg fog ijedni, hogy elveszíthet. A kapcsolatok sokszor fordítva működnek: minél jobban távolodsz, a másik annál jobban közelít.

Ne ess abba a hibába, hogy minden tartásodat feladod egy nőért! Senki sem ér annyit. Én már megtanultam ezt...

2012. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy tűnik, akkor külön éljük le az életünket, mert nem tudunk dűlőre jutni.
2012. jún. 26. 20:15
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Államvizsgázol?? Anyukád szerinte nem fogsz elég időt fordítani a tanulásra? Szerintem ennyi idősen felül kell bírálni a szülők aggodalmát. Egyébként ha szeret a lány, és nincs más megoldás, várni fog fél évet.
2012. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megoldódott a probléma :)
2012. aug. 10. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!