Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "nem tökéletes alakú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nem tökéletes alakú" lányok tudnak párt találni?

Figyelt kérdés

Gondolom sokkal nehezebb...utánuk nem fordul meg semelyik fiú sem...a külsőjükkel nem nagyon tudnak senkit megfogni...

Nincs igazam? Ők mivel hódítanak?


2012. jún. 27. 18:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs tökéletes alakom. 160 cm vagyok és 72 kg. Van felesleg a hasamon, combomon. Mégis könnyedén találtam mindig is párt magamnak. Nem futókalandokat, hanem komoly, többéves kapcsolatot. Jelenleg együtt élek a párommal évek óta, hatalmas a szerelem, nem mondhatnám, hogy nehezen találtunk egymásra. Számára az én alakom a tökéletes, mert nem mindenkinek a vékony "tökéletes" alakú lányok jönnek be, van, aki erre gerjed :) 23/L
2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
8as hozzászóló: NAGYON CUKI VAGY! :)
2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
a nem tökéletesen jóképű srácok tudnak?
2012. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

13as: Nekem volt olyan pasim, hogy nem gondoltam volna, hogy valaha hozzá fogok érni szándékosan. Egy helyen dolgoztunk és amikor megláttam, nem gondoltam volna, hogy van nő, akinek tetszik.

Aztán a csoportomba került, megismertem egy idő után nagyon megszerettem és utána szebb volt bárkinél.

2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

19:29:

Milyen érdekes, hogy múltidőben beszélsz. ;)

2012. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Igen tudtok persze,más kérdés,hogy sok pasinak nem jön be a duciság,személy szerint nekem se.De van olyan ne aggódj akinek kelleni fogsz,viszont nem vagy magaddal elégedett ezt látni írásodból akkor miért nem teszel kicsit érte,hogy fogyj.
2012. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

36 vagyok, 100 kiló és mégis van már 4 gyerekem és egy 20 éves házasságom.

Igen, tudnak párt találni. Mondjuk nekem jó a humorom és marha nagyot csapok, ha nemet mond valaki.

2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 poiu ***** válasza:
Az anorexiásoknak nehezebb... gondolom, nem az vagy. DE ne hízz tovább, nem a pasik, hanem magad miatt.
2012. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

17:26:

36 évesen 20 év házassággal? 4 gyerekkel?


Én nem lennék rá büszke, ha rétinigger lennék.

2012. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
19:23 Én igenis büszke lennék rá!Mert a mai világba 4 gyereket felnevelni nem kis dolog ám!Tudod föleg ha valaki tisztességesen akarja nevelni hogy ne legyen akkora paraszt mint te!
2012. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!