Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "nem tökéletes alakú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nem tökéletes alakú" lányok tudnak párt találni?

Figyelt kérdés

Gondolom sokkal nehezebb...utánuk nem fordul meg semelyik fiú sem...a külsőjükkel nem nagyon tudnak senkit megfogni...

Nincs igazam? Ők mivel hódítanak?


2012. jún. 27. 18:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

19es csak egy tahó, nem kell vele foglalkozni. :)

Én büszke vagyok rá, mindegyik gyerekemre, meg arra, hogy újszülöttem már most nagyobb intelligenciával rendelkezik, mint az a paraszt. :)

2012. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

15-ös!



Nyilván....Ami elmúlt, az múlt idő! :)

2012. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
az állatkertben
2012. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ezt a szorongást a média iktatta belénk.

Mindenkinek az a tökéletes, akit szeret. Azok a fiúk, akik erőteljesen "fordulgatnak" a lányok után, direkt a melleket, fenekeket bámulják, és a szemük hizlalása meg egy könnyű éjszaka hajtja őket, nem ideálisak párkapcsolat céljából.

Szerintem nem is velük akarsz te foglalkozni.

Annyi biztos, hogy amikor vidáman, boldogan, látványosan kiegyensúlyozottan (de nem harsányan, viháncolva) járok-kelek, beszélgetek az úton, vagy boltban, sokkal több férfi-tekintet akad meg rajtam, mint akkor,amikor komoly vagyok, hallgatag, nem mosolygom.

Egy szeretetet árasztó kisugárzás, csillogó szemek varázslatként tudnak hatni. Meg a belső. Épp ma hallottam, igaz, hogy egy dokumentum-filmben, a sztori igaz: amikor a férjével megismerkedtek, csak úgy spontán bemutatták őket egymásnak, kezet fogtak, és éjfélig a szélkerekekről beszélgettek. Utána megmutatta az esküvői fotót.

Én is így vagyok ezzel, ezerszer hamarabb elkezdek vonzódni egy olyan férfihez, aki kiegyensúlyozott, kedves, látszik rajta hogy tudna "oltalmazni", a királynőjeként bánni velem, még ha nem is a mai férfiideálnak megfelelő a külseje. A kisugárzás a lényeg.

20/l

2012. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kinek mi. De olyan is van aki nem a külsőt nézi. Szerinted akik fordulgatnak a lányok után, azok szerelmet akarnak? Hogyne... 'mekkora a segge? Milyen a melle?'


Én sem vagyok nádszál, inkább a hátsó felemre híztam, de hát ez van. Ne a testemért szeressen, hanem azért aki vagyok. Ha igazán szeret akkor így is elfogad.


A boltban láttam egy lányt, hát elég nagydarab volt, kb 3x akkora mint én. Olyan 150-190 között mozoghat. És tiszta aranyosak voltak ahogy a barátjával kézenfogva mentek. A pasi átlagos volt. Biztos vagyok benne, hogy ő sem a külsőt nézte.

2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Én ahogy körülnézek a világban sokkal több az olyan boldog pár, ahol a nő teltebb, és nem kirakatbaba.

Több férfi barátom mondja, hogy a cicababák csak arra jók, hogyha futókalandot szeretnél. Ezzel senkit sem megbántani akarok, ténylegesen vannak olyan "cicababák", akik nagyon aranyosak, kedvesek, és szeretnivalók, és a belsőjük egyáltalán nem azt tükrözik, mint a külső. Viszont, még egyszer, hogyha körbenézel a világban, megnézed a párokat, több olyan boldog párt fogsz látni, ahol a nő kicsit ducibb.

Én sem vagyok vékony, sőt, van feleslegem, és nincs barátom, nem fordulnak utánam az utcán, és nehezen ismerkedem, de rájöttem, felesleges keresnem, vagy ezen görcsölnöm. Hogyha valakinek tetszeni fogok, és engem akar majd, egymásra fogunk találni. Vagy nem :)

Egyébként a pasik szeretik mondani, hogy "Jó, ha van mit fogni." - ebből is kiindulva, nem jön be nekik, ha valaki csontváz. Persze, van még egy egészséges duciság, és van durvább, ami adódhat betegségből is. Szerintem a csontvázak nehezebben találják meg a párjukat, mint a teltebbek.

Egyébként, még egy vélemény, hogyha csak az utcán fordulnak a nő után, az egyáltalán nem kapcsolatra való. Szerintem nyerőbb mindkét fél számára, hogyha nem a küldő fogja meg a másikat, hanem a belső. És hogyha a belső megtette a dolgát, akkor onnantól a külső már csak kisebb dolog. Ha igazán tetszik a másiknak a belső, a külső is be fog neki jönni. Meg fogja találni a másiknak a szépet. És neki ő lesz a legszebb.

Persze benne van az is, hogy a pasi tekingetni fog jobbra, balra, ezt úgy értem, nem megcsal, hanem csak megnézi a többi nőt is. Önbizalom romboló, de mégis téged választott, nyilván nem hiába :)

2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudunk, én is duci csajok táborát erősítem 170/74 de soha nem volt olyan, hogy ne legyeskedtek volna körülöttem a férfiak. És igen tényleg a kisugárzás a legfontosabb. Én is sokszor észrevettem, ha megyek komor fejjel az utcán, negatív gondolatokkal, akkor senki rám sem néz. Ha viszont kicsattanok a jókedvtől, mosolygok és áraszotm a pozítív energiát, nagyon sokan megbámulnak :)
2012. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kevesen vannak, akiknek tökéletes (é. mai szépségideálnak megfelelő) az alakja. Ennél mégis többen vannak párkapcsolatban. :)
2012. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Jelzem tudnak. Nekem sincs tökéletes alakom.. és van barátom, mondjuk oké azért nem is olyan rossz(168cm és 53kg) de van egy csomó olyan ismerősöm aki pl molett, vagy van rajta egy pici súlyfölösleg és van párjuk. Szerintem az e lényeg, hogy milyen a személyiséged. Na meg ha lány vagy, akkor a pasid örül, hogy ha tud rajtad fogni valamit.


16/L

2012. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A kisugárzás a lényeg. A legtöbben olyan párt szeretnének, akivel jól érzik magukat, megkapják azt a figyelmet, szeretetet, törődést, amire vágynak. Na, most ez látszik egy "nem tökéletes alakú" lányon is, hogy kedves, bájos, figyelmes mosolygós, rá ezerszer jobban fognak kattanni a férfiak, mint egy olyan tökéletes alakú nőre, aki olyan, mintha citromba harapott volna.


Ez persze oda-vissza igaz. Én is randiztam olyan sráccal, aki külsőre megtestesítette számomra az álomférfit.. na még egy olyan unalmas, mulya szerencsétlent. Többet nem találkoztunk. Szóval hidd el, a külső önmagában lófütty.

2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!